Search competitions

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23, Seniorek i Seniorów oraz Weteranek i Weteranów w Trójboju Siłowym Klasycznym

 PlLifterAge clsBYFromBody wtSQBPDLTotalWTeam
Men
Category 59 kg
1Wszoła DariuszO1978Poland,TKKF Śródmieście Legnica58.50215.5153205573.5500.7112
2Śledż SławomirO1976Poland,TKKF Śródmieście Legnica58.70180140195515448.209
3Doliński AdamO1996Poland,PMKS Rybak Władysławowo58.70135102.5152.5390339.428
4Borkowski MarekO1998Poland,UKS Pover Kuźnik Chorzów59.0011087.5140337.5292.337
Category 66 kg
1Grotkowski MariuszO1989Poland,KS Spartakus Nasielsk66.00190137.5222.5550431.8612
2Kluczyńśki DawidO1990Poland,KS Team Wrocław64.90172.5127.5212.5512.5408.079
3Mazij PawełO1994Poland,TKKF Herkules Warszawa65.90175132.5205512.5402.928
4Uziełło GrzegorzO1975Poland,KS Tecza-Społem Kielce65.60165105200470370.907
5Kalinowski MichalO1990Poland,LKS Nadwiślanin Kwidzyn65.70140120192.5452.5356.646
6Leżuch MateuszO1993Poland,AZS Woiskowa Akademia Tecznic65.20160115165440348.995
7Burzawa PiotrO1997Poland,KS Tecza-Społem Kielce65.0013595160390310.134
8Piwowarczyk MarianO1961Poland,PMKS Rybak Władysławowo63.10115100160375305.823
9Duryn MiloszO1991Poland,KS Team Wrocław64.0010582.5160347.5279.972
Iwasiów KamilO1984Poland,TKKF Herkules Warszawa65.201751301900
Category 74 kg
1Jakimiuk PiotrO1987Poland,OWP Michael Warszawa73.60245160.5265670.5484.1712
2Miloch TomaszO1983Poland,KPSKiF Violetta Bydgoszcz73.70210140240590425.629
3Ilczyszyn DanielO1994Poland,AZS Woiskowa Akademia Tecznic72.70190132.5247.5570415.268
4Jonczak SzymonO1987Poland,KS Team Wrocław72.80190145235570414.857
5Poręba KamilO1991Poland,KS Team Wrocław72.90190140220550399.896
6Obłękowski PiotrO1989Poland,TKKF Herkules Warszawa72.50180117.5230527.5385.075
7Walczak ErykO1977Poland,TKKF Herkules Warszawa74.00165140210515370.454
8Kasperkiewicz PawełO1997Poland,KS Tecza-Społem Kielce73.10157.595220472.5342.863
9Kordeczka WojciechO1971Poland,TKKF Azory Kraków73.90145105190440316.802
10Wychodil AdamO1990Poland,KS Team Wrocław72.50150112.5170432.5315.721
Category 83 kg
1Spychała JacekO1978Poland,Semiramida Pułtusk82.30252.5172.5317.5
742.5498.1312
2Matwin ŁukaszO1982Poland,TKKF Herkules Warszawa83.00235145312.5692.5462.249
3Kaczmarek KrzysztofO1987Poland,KS Team Wrocław81.70245.5130280655.5441.728
4Helwig MarcinO1987Poland,KS Tecza-Społem Kielce81.60225170250645434.967
5Macura DanielO1981Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice82.60225152.5255632.5423.416
6Grzesiuk ŁukaszO1983Poland,AZS Politechnika Ślaska Gliwice82.10195130260585393.045
7Borzyszkowski DamianO1990Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice81.90182.5130225537.5361.664
8Żmijewski WłodzimierzO1949Poland,KS Kobra Kościan75.80202.577.5250530374.903
9Słota DamianO1983Poland,KS Team Wrocław81.30170130207.5507.5343.012
10Głowacz ŁukaszO1976Poland,UKS Pover Kuźnik Chorzów81.60155135195485327.071
11Gola PiotrO1998Poland,KS Tecza-Społem Kielce78.70142.5100210452.5312.171
12Brożek MateuszO1999Poland,KS Tecza-Społem Kielce77.00125102.5165392.5274.701
Category 93 kg
1Czechyra MateuszO1993Poland,AZS Wojskowa Akademia Tecznic90.00260167.5290717.5458.0512
2Kozubski MirosławO1978Poland,Stowarzyszenie Centrum Formy D91.40265180250695440.279
3Podmagórski PawełO1986Poland,AZS Politechnika Ślaska Gliwice92.80220170272.5662.5416.608
4Obrzut KonradO1985Poland,AZS Politechnika Ślaska Gliwice92.90232.5165265662.5416.397
5Bałdyga BartłomiejO1983Poland,TKKF Herkules Warszawa91.80245140255640
404.566
6Hoffmann KrzysztofO1991Poland,KS Team Wrocław90.80217.5140265622.5395.635
7Kieblesz AdrianO1994Poland,TKKF Śródmieście Legnica88.60220155245620399.024
8Pokorski PiotrO1989Poland,TKKF Śródmieście Legnica88.50220147.5250617.5397.653
9Krawiec JakubO1990Poland,KS Tecza-Społem Kielce84.80175150225550362.572
10Sibik AndrzejO1984Poland,MGKS Hutnik Pieńsk90.60175125210510324.491
11Rożnowski EdwardO1951Poland,KS Tecza-Społem Kielce88.7014595225465299.091
12Dreiseitel WojciechO1990Poland,KS Team Wrocław90.70160115190465295.701
13Domagała TomaszO1962Poland,KS Tecza-Społem Kielce90.4090112.5125327.5208.611
Category 105 kg
1Goleń MarcinO1983Poland,TKKF Herkules Warszawa103.60280195340815489.3512
2Grzesik MateuszO1989Poland,TKKF Śródmieście Legnica104.50280205315800478.859
3Kempys MichałO1988Poland,Stowarzyszenie Centrum Formy D100.10260172.5307.5740450.188
4Zimmermann SzczepanO1990Poland,KS Kobra Kościan100.90255170270695421.487
5Potocki AlbertO1992Poland,KS Tecza-Społem Kielce97.40255167.5257.5680418.376
6Kawalerski PawełO1989Poland,AZS Woiskowa Akademia Tecznic101.90245160255660398.735
7Perenc DawidO1995Poland,KS Tecza-Społem Kielce101.40225145260630381.324
8Sypka KamilO1994Poland,KS Tecza-Społem Kielce103.40200170250620372.533
9Wałęga RadosławO1988Poland,UKS Pover Kuźnik Chorzów104.40202.5152.5235590353.272
10Grabowski KarolO1991Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice94.60182.5147.5230560349.001
11Tworkowski MariuszO1998Poland,ST Masakra98.10200115210525322.031
Category 120 kg
1Sadowski PiotrO1993Poland,AZS Wojskowa Akademia Teczniczna118.50330205320855493.0312
2Nizio ŁukaszO1992Poland,KS Team Wrocław111.70277.5190302.5770451.069
5Jurczyński PawełO1988Poland,KS Team Wrocław117.20267.5182.5300750433.668
4Gąsienica-Ciaptak OliwierO1981Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice112.50270205270745435.527
5Sobiech SebastianO1980Poland,LKS Nadwiślanin Kwidzyn115.50272.5192.5280745432.396
6Wrona HubertO1979Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice111.60255165300720421.885
7Kuster KrzysztofO1987Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice117.20240210240690398.964
8Koszyk AndrzeiO1979Poland,UKS Pover Kuźnik Chorzów108.80215177.5260652.5385.313
9Kubańda ŁukaszO1988Poland,KS Kobra Kościan118.60220170260650374.742
10Cybartowicz KrzysztofO1988Poland,KS Kobra Kościan111.30217.5150235602.5353.321
11Kulik DamianO1995Poland,KS Tecza-Społem Kielce105.50200140210550328.111
12Szakiel ArturO1990Poland,MGKS Hutnik Pieńsk116.50185107.5225517.5299.681
Category +120 kg
1Stanek JacekO1980Poland,Stowarzyszenie Centrum Formy D143.00335208330873486.3212
2Ostrowski DamianO1983Poland,MGKS Hutnik Pieńsk123.60285192.5300777.5444.099
3Szymoniak RyszardO1985Poland,KS Kobra Kościan124.90270190285745424.608
4Lipka RafałO1975Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice124.70275175285735419.047
5Szymanowski AdamO1983Poland,KS Kobra Kościan121.40250165285700401.386
Chwalczuk TomaszO1989Poland,KSSSiKW Wiking Starachowice124.402902002700

Best lifters

Men
Open
1 Wszoła Dariusz 500.71 573.5 @ 58.50
2 Spychała Jacek 498.13 742.5 @ 82.30
3 Sadowski Piotr 493.03 855 @ 118.50
4 Goleń Marcin 489.35 815 @ 103.60
5 Stanek Jacek 486.32 873 @ 143.00
6 Jakimiuk Piotr 484.17 670.5 @ 73.60
7 Grzesik Mateusz 478.85 800 @ 104.50
8 Matwin Łukasz 462.24 692.5 @ 83.00
9 Czechyra Mateusz 458.05 717.5 @ 90.00
10 Nizio Łukasz 451.06 770 @ 111.70