Trinistria and Moldova Championships

Federation
Moldova Powerlifting Federation WPC-AWPC (MPF-WPC)
Location
Parcani
Date
19 - 20 mar 2016
Number of participants
203
ID
28777
Views
67
Added by
Pete Kravtsov 28 mar 2016
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points
Category 44 kg
1
Rosinskaya Valeriya J 1995 Tiraspol "Олимпия" 44.00 25.0
32.5
35.0
32.5
40.89
Category 52 kg
1
Gnevasheva Aleksandra J 1993 Tiraspol "Титан" 52.00 25.0
27.5
30.0
27.5
30.46
1
Nikolyuk Olga O 1990 Tiraspol "Титан" 51.50 25.0
30.0
32.5
30.0
33.48
1
Abramova Irina M3 1965 Bender "Путь" 52.00 35.0
35.0
37.5
35.0
43.81
Category 56 kg
1
Krotova Elena T1 2002 Tiraspol "Титан" 55.50 30.0
37.5
40.0
37.5
39.43
1
Kirpiy Diana T3 1998 Bender "Путь" 56.00 40.0
42.5
42.5
40.0
41.76
1
Furtuna Ekaterina O 1992 Tiraspol "Титан" 56.00 30.0
35.0
35.0
35.0
36.54
Category 60 kg
1
Chegurko Anna T3 1996 Râbnița 60.00 35.0
40.0
42.5
40.0
39.50
1
Ovcharuk Alla O 1987 Tiraspol "Титан" 60.00 40.0
45.0
47.5
47.5
46.91
1
Sorokina Elena M1 1975 Bender "Путь" 58.50 37.5
40.0
40.0
37.5
38.17
Category 67.5 kg
1
Bashkirova Irina J 1992 Râbnița 62.50 40.0
45.0
47.5
45.0
43.02
1
Zubrytska Lina O 1988 Chişinău "Минотавр" 61.00 115.0
122.5
130.0
130.0
132.5
126.70
2
Luka Svetlana O 1990 Râbnița "Спорт - Лайф" 64.50 40.0
45.0
50.0
50.0
46.62
Category 75 kg
1
Prokosheva Natalya O 1984 Tiraspol "Олимпия" 75.00 62.5
70.0
75.0
70.0
58.53
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points
Category 44 kg
1
Aminov Ilya T1 2001 Tiraspol "Олимпия" 39.00 32.5
37.5
40.0
37.5
2
Chubuk Mikhail T1 2003 Bălţi 40.00 30.0
37.5
42.5
37.5
49.66
Category 48 kg
1
Smolyak Vlas T1 2002 Chişinău 48.00 25.0
27.5
30.0
27.5
Category 52 kg
1
Akinin Vadim T1 2002 Râbnița 49.00 45.0
50.0
50.0
45.0
46.51
Category 56 kg
1
Scherbakov Aleksandr T1 2001 Bender "Динамо-Энергия" 55.50 55.0
60.0
62.5
62.5
56.31
2
Melnik Denis T1 2001 Camenca 54.50 47.5
50.0
52.5
50.0
45.92
3
Valchuk Vyacheslav T1 2004 Tiraspol "Титан" 56.00 32.5
37.5
40.0
37.5
33.47
1
Dolomanzhi Stepan J 1995 Tvardiţa 54.00 75.0
75.0
77.5
75.0
69.56
Category 60 kg
1
Strelets Nikita T2 1999 Tiraspol "Титан" 58.00 82.5
87.5
87.5
87.5
75.36
1
Uzun Aleksandr T3 1997 Basarabeasca "Титан" 60.00 90.0
92.5
92.5
90.0
74.95
1
Moshin Semen J 1993 Camenca 60.00 95.0
100.0
105.0
105.0
87.44
1
Alekseev Aleksandr O 1983 Tiraspol "Титан" 60.00 75.0
80.0
82.5
80.0
66.62
Category 67.5 kg
1
Pyrlog Daniil T1 2000 Drochia 60.50 62.5
65.0
70.0
70.0
57.84
2
Buga Vladislav T1 2000 Bender "Кетлер" 65.50 60.0
65.0
67.5
65.0
49.93
3
Ratushnyy Nikita T1 2000 Bender "Кетлер" 66.00 65.0
67.5
70.0
65.0
49.60
4
Burdyuzha Nikolay T1 2002 Râbnița "Спорт - Лайф" 67.50 40.0
45.0
50.0
45.0
33.68
1
Shishkin Nikita T2 1998 Bender "Динамо-Энергия" 67.50 105.0
110.0
115.0
110.0
82.32
2
Golovatyy Evgeniy T2 1998 Tiraspol 66.50 95.0
100.0
102.5
102.5
77.71
3
Voytenko Roman T2 1998 Copanca "Титан" 67.50 80.0
80.0
85.0
80.0
59.87
4
Gornets Sergey T2 1998 Bender "Кетлер" 67.50 80.0
85.0
85.0
80.0
59.87
5
Zmeu Mikhail T2 1999 Bender "Кетлер" 62.50 75.0
80.0
80.0
75.0
60.09
6
Butsyk Aleksandr T2 1999 Bender "Кетлер" 62.50 70.0
75.0
80.0
75.0
60.09
7
Manyazhin Mikhail T2 2000 Tiraspol "Олимпия" 64.00 57.5
62.5
67.5
67.5
70.0
52.93
1
Axentiev Vladimir T3 1996 Chişinău "Аллигатор" 66.00 102.5
110.0
115.0
115.0
2
Trunin Aleksandr T3 1997 Bălţi "Горстадион" 66.00 100.0
100.0
107.5
100.0
76.30
3
Mikhaylov Aleksandr T3 1997 Tiraspol "Олимпия" 61.50 72.5
77.5
80.0
80.0
65.07
4
Muntyanu Tudor T3 1996 Chişinău "Минотавр" 67.00 75.0
80.0
82.5
75.0
56.48
1
Grigoras Maksim J 1996 Bălţi 63.50 110.0
117.5
122.5
122.5
96.74
2
Yularzhi Aleksey J 1993 Tiraspol 65.00 95.0
105.0
110.0
110.0
85.06
3
Kelkyy Gennadiy J 1993 Chişinău 66.00 105.0
107.5
110.0
107.5
82.02
4
Nazarov Vitaliy J 1995 Tiraspol "Титан" 67.50 75.0
82.5
85.0
85.0
63.61
1
Melnik Ivan O 1982 Orhei "Геракл" 65.00 130.0
137.5
140.0
140.0
142.5
108.26
2
Miroşnicenco Aleksandr O 1987 Chişinău "Аллигатор" 66.50 140.0
145.0
145.0
140.0
106.13
3
Pushnyak Maksim O 1986 Tiraspol "Титан" 66.00 100.0
107.5
115.0
115.0
87.75
4
Bogachuk Sergey O 1985 Tiraspol "Титан" 67.50 100.0
107.5
107.5
107.5
80.45
Category 75 kg
1
Kozhemyachenko Evgeniy T1 2002 Tiraspol "Титан" 74.50 95.0
97.5
100.0
97.5
67.47
2
Medelyan Pavel T1 2000 Camenca 68.50 72.5
75.0
77.5
75.0
55.45
3
Kiper Artem T1 2000 Bender "Кетлер" 73.50 65.0
70.0
72.5
70.0
48.93
4
Lisnik Vladislav T1 2003 Grigoriopol 69.00 47.5
52.5
52.5
52.5
38.58
-
Shinkaryuk Aleksey T1 2001 Tiraspol 67.60 55.0
57.5
57.5
1
Kraevskiy Artem T2 1999 Bender "Динамо-Энергия" 70.00 110.0
117.5
122.5
122.5
88.96
2
Pershin Ivan T2 1998 Alexanderfeld 74.00 80.0
85.0
85.0
80.0
55.64
3
Maslov Vladimir T2 1999 Râbnița "Юность" 75.00 80.0
80.0
85.0
80.0
55.08
-
Yusyuz Aleksandr T2 1998 Tiraspol "Титан" 75.00 40.0
1
Tudorean Oleg T3 1997 Chişinău USEFS 74.00 140.0
147.5
152.5
152.5
106.06
2
Radu Aleksandru T3 1996 Chişinău 74.00 145.0
145.0
150.0
145.0
100.85
3
Kishlyan Aleksandr T3 1997 Râbnița "Самба" 72.00 115.0
120.0
130.0
120.0
85.22
4
Chavdar Dmitriy T3 1997 Copceac 72.00 90.0
95.0
100.0
100.0
71.02
-
Dmitriev Efim T3 1997 Tiraspol "Адреналин" 73.00 90.0
95.0
95.0
1
Dolință Gheorghe J 1994 Chişinău UTM 74.50 125.0
132.5
137.5
137.5
95.15
2
Krauze Andrey J 1994 Râbnița 70.00 130.0
130.0
135.0
135.0
98.04
3
Gutsu Konstantin J 1996 Drochia "Атлант" 70.00 115.0
120.0
122.5
122.5
88.96
4
Blazh Kristian J 1996 Chişinău "Минотавр" 70.50 80.0
85.0
90.0
80.0
57.77
1
Tudorean Oleg O 1997 Chişinău USEFS 74.00 140.0
147.5
152.5
152.5
106.06
2
Radu Aleksandru O 1996 Chişinău 74.00 145.0
145.0
150.0
145.0
100.85
3
Sharov Konstantin O 1986 Bender 74.00 135.0
135.0
135.0
135.0
93.89
4
Kiryakov Igor O 1990 Tiraspol "Титан" 73.00 122.5
130.0
135.0
130.0
91.35
5
Kutsenko Konstantin O 1986 Tiraspol "Титан" 74.00 90.0
97.5
102.5
97.5
67.81
1
Semenenko Oleg M1 1970 Tiraspol "Титан" 74.10 110.0
117.5
120.0
117.5
87.18
1
Derdiyashenko Anatoliy MS 1981 Tiraspol "Титан" 75.00 87.5
90.0
90.0
61.97
1
Dekhtyar Artur PFM 1979 Tiraspol "Титан" 68.50 100.0
107.5
107.5
100.0
73.93
2
Shipitko Sergey PFM 1993 Tiraspol "Титан" 70.00 90.0
100.0
110.0
100.0
72.62
Category 82.5 kg
1
Moyseenko Vyacheslav T1 2001 Camenca 80.00 77.5
80.0
82.5
77.5
50.98
1
Guspit Vladislav T2 1999 Cişmichioi "Олимп" 81.00 125.0
130.0
135.0
130.0
84.81
2
Buchatsky Dmitry T2 1999 Râbnița 77.50 100.0
105.0
105.0
100.0
67.24
3
Ivanov Vitaliy T2 1998 Bender "Динамо-Энергия" 79.00 70.0
77.5
85.0
77.5
51.42
1
Reylyan Vasiliy T3 1998 Drochia 78.00 130.0
135.0
140.0
135.0
90.37
2
Tabak Kirill T3 1998 Tiraspol "Титан" 80.50 120.0
125.0
127.5
127.5
83.51
3
Pershin Dmitriy T3 1997 Alexanderfeld "Титан" 81.00 110.0
115.0
115.0
110.0
71.76
1
Grokholskiy Mikhay J 1992 Chişinău 79.00 135.0
147.5
147.5
147.5
97.87
2
Mustyatsa Sergey J 1994 Chişinău UFSSE 77.00 140.0
145.0
150.0
145.0
97.95
3
Bachkurinskii Leonid J 1994 Tiraspol "Олимпия" 76.00 130.0
140.0
145.0
140.0
95.47
4
Sysoev Ivan J 1993 Bender "Динамо-Энергия" 79.50 120.0
125.0
130.0
125.0
82.58
1
Volchinskiy Konstantin O 1964 Tiraspol "Олимпия" 77.50 160.0
170.0
175.0
170.0
114.31
2
Evtukhov Aleksandr O 1977 Tiraspol "Олимпия" 82.50 145.0
155.0
162.5
155.0
99.91
3
Ryaboshapko Vadim O 1984 Tiraspol "Титан" 82.50 145.0
147.5
150.0
147.5
95.08
4
Moldovan Mikhail O 1986 Râbnița "Юность" 80.50 120.0
130.0
140.0
140.0
91.70
5
Bachkurinskii Leonid O 1994 Tiraspol "Олимпия" 82.50 130.0
140.0
145.0
140.0
90.24
6
Ambrosyev Andrey O 1987 Râbnița 79.50 115.0
125.0
125.0
125.0
82.58
1
Naporchuk Alexandr M2 1969 Tiraspol "Титан" 81.00 135.0
140.0
140.0
135.0
94.06
2
Sizov Anatoliy M2 1968 Bender "Путь" 81.00 102.5
107.5
112.5
107.5
76.94
1
Volchinskiy Konstantin M3 1964 Tiraspol "Олимпия" 77.50 160.0
170.0
175.0
170.0
131.11
1
Beloborodov Oleg M4 1959 Tiraspol "Титан" 82.00 120.0
125.0
130.0
125.0
100.79
1
Evtukhov Aleksandr MS 1977 Tiraspol "Олимпия" 82.50 145.0
155.0
162.5
155.0
99.91
2
Skripnik Igor MS 1977 Chişinău 82.50 125.0
127.5
132.5
132.5
85.41
1
Gutsu Nikolay PFM 1994 Bălţi "Горстадион" 75.90 120.0
125.0
127.5
127.5
87.02
2
Takhauov Radik PFM 1987 Kovernino "Титан" 82.00 115.0
120.0
127.5
120.0
77.65
3
Stezhnev Aleksandr PFM 1991 Tiraspol 80.50 110.0
117.5
125.0
117.5
Category 90 kg
1
Gutsu Roman T2 1998 Bender "Кетлер" 86.50 102.5
107.5
110.0
110.0
68.85
1
Granevskii Alexandr T3 1998 Tiraspol "Атлетика" 85.00 130.0
140.0
150.0
140.0
88.56
-
Grigoras Dorin T3 1996 Bălţi 86.50 125.0
125.0
125.0
1
Rabey Ion J 1992 Chişinău 89.00 177.5
182.5
187.5
182.5
112.37
2
Gaina Tudor J 1994 Bălţi 87.00 140.0
145.0
150.0
145.0
90.45
1
Scherbakov Aleksandr O 1966 Bender "Динамо-Энергия" 90.00 215.0
225.0
230.0
225.0
137.68
2
Rabey Ion O 1992 Chişinău 89.00 177.5
182.5
187.5
182.5
112.37
3
Moldovan Igor O 1988 Tiraspol "Титан" 89.90 130.0
135.0
135.0
82.65
4
Namashko Roman O 1991 Tiraspol 87.00 120.0
120.0
125.0
125.0
77.98
1
Antonov Aleksandr M1 1974 Râbnița 84.90 115.0
120.0
122.5
120.0
76.73
2
Sobolev Aleksandr M1 1971 Tiraspol "Титан" 85.00 90.0
95.0
95.0
90.0
59.38
1
Ugrinyuk Nikolay M3 1964 Râbnița "Юность" 89.50 120.0
130.0
140.0
130.0
92.94
1
Madich Igor M4 1957 Tiraspol "Титан" 85.00 100.0
105.0
110.0
110.0
89.84
1
Puzankov Valeriy M5 1947 Tiraspol "Титан" 86.50 60.0
65.0
67.5
67.5
66.58
1
Shapovalov Evgeniy MS 1981 Râbnița 88.00 115.0
120.0
125.0
120.0
74.36
1
Tiglya Sergey PFM 1987 Tiraspol "Титан" 89.10 100.0
105.0
112.5
112.5
69.22
Category 100 kg
1
Gandrabura Evgeniy T1 2000 Dnestrovsc 92.50 75.0
80.0
85.0
80.0
48.23
1
Kozhukhar Semen T2 1997 Dnestrovsc 99.00 100.0
110.0
115.0
115.0
67.14
1
Malyarchuk Maksim T3 1997 Chişinău "Минотавр" 94.50 130.0
135.0
140.0
135.0
80.51
1
Tsitko Artur J 1995 Bender "Динамо-Энергия" 96.10 150.0
155.0
155.0
155.0
91.71
2
Shtyrba Sergey J 1993 Camenca "Атлетика" 95.00 130.0
140.0
150.0
150.0
89.24
1
Iordan Andrian O 1987 Bender "Динамо-Энергия" 91.50 175.0
185.0
192.5
185.0
112.18
1
Naniy Oleg M1 1975 Râbnița "Юность" 97.50 135.0
145.0
150.0
150.0
88.17
2
Tobenko Vladislav M1 1974 Chişinău 98.00 140.0
150.0
160.0
150.0
88.84
1
Kilovskiy Sergey MS 1977 Râbnița "Юность" 94.50 120.0
125.0
130.0
130.0
77.53
2
Nazarov Valera MS 1976 Tiraspol "Титан" 94.20 105.0
105.0
107.5
105.0
62.73
3
Kruglov Aleksandr MS 1981 Tiraspol "Титан" 98.00 90.0
95.0
100.0
100.0
58.64
-
Kovalenko Sergey MS 1977 Tiraspol "Титан" 98.00 90.0
90.0
1
Sidorenko Dmitriy PFM 1991 Tiraspol 100.00 100.0
110.0
115.0
115.0
66.85
Category 110 kg
1
Postolaki Artem T1 2001 Tiraspol "Титан" 104.00 62.5
67.5
70.0
70.0
40.08
1
Bezhenar Nikita T3 1997 Bender "Динамо-Энергия" 110.00 135.0
135.0
140.0
135.0
75.94
1
Botnaru Yanislav J 1993 Chişinău "Анаконда" 108.00 182.5
185.0
185.0
185.0
104.62
2
Obruchkov Aleksandr J 1995 Parcani 104.50 160.0
165.0
170.0
170.0
97.17
1
Senkiv Andrey O 1989 Tiraspol "Титан" 100.50 185.0
190.0
195.0
195.0
113.14
2
Lazarenko Sergey O 1987 Tiraspol 101.00 165.0
175.0
180.0
180.0
104.20
3
Obruchkov Aleksandr O 1995 Parcani 104.50 160.0
165.0
170.0
170.0
97.17
4
Zozulya Ivan O 1987 Bender "Динамо-Энергия" 110.00 165.0
170.0
172.5
170.0
95.63
5
Ermakov Yuriy O 1984 Bender "Кетлер" 107.00 160.0
165.0
170.0
165.0
93.57
1
Senkiv Andrey PFM 1989 Tiraspol "Титан" 100.50 185.0
190.0
195.0
195.0
113.14
2
Ermakov Yuriy PFM 1984 Bender "Кетлер" 107.00 160.0
165.0
170.0
165.0
93.57
Category 125 kg
1
Telyaga Georgiy J 1994 Chişinău "Геракл" 117.00 155.0
170.0
182.5
182.5
101.12
1
Cherney Boris O 1968 Chişinău "Геракл" 123.50 242.5
247.5
252.5
247.5
135.43
2
Troyanovskiy Andrey O 1980 Dubăsari 124.00 215.0
222.5
230.0
222.5
121.62
3
Telyaga Georgiy O 1994 Chişinău 117.00 155.0
170.0
182.5
182.5
101.12
4
Dadykin Viktor O 1986 Tiraspol "Титан" 112.00 130.0
130.0
130.0
130.0
72.77
1
Demidov Igor M1 1971 Tiraspol "Атлетика" 117.00 155.0
160.0
165.0
160.0
92.47
1
Cherney Boris M2 1968 Chişinău "Геракл" 123.50 242.5
247.5
252.5
247.5
135.43
2
Leschenko Oleg M2 1971 Râbnița 120.00 150.0
155.0
160.0
155.0
90.09
Category 140 kg
1
Babanin Maksim O 1979 Bender "Кетлер" 134.00 180.0
190.0
200.0
190.0
101.94
1
Babanin Maksim MS 1979 Bender "Кетлер" 134.00 180.0
190.0
200.0
190.0
101.94
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Teen 1
1
Krotova Elena 37.5 55.50 39.43
Teen 3
1
Kirpiy Diana 40.0 56.00 41.76
2
Chegurko Anna 40.0 60.00 39.50
Junior
1
Bashkirova Irina 45.0 62.50 43.02
2
Rosinskaya Valeriya 32.5 44.00 40.89
3
Gnevasheva Aleksandra 27.5 52.00 30.46
Open
1
Zubrytska Lina 130.0
132.5
61.00 126.70
2
Prokosheva Natalya 70.0 75.00 58.53
3
Ovcharuk Alla 47.5 60.00 46.91
4
Luka Svetlana 50.0 64.50 46.62
5
Furtuna Ekaterina 35.0 56.00 36.54
6
Nikolyuk Olga 30.0 51.50 33.48
Masters 1
1
Sorokina Elena 37.5 58.50 38.17
Masters 4
1
Abramova Irina 35.0 52.00 43.81
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen 1
1
Kozhemyachenko Evgeniy 97.5 74.50 67.47
2
Pyrlog Daniil 70.0 60.50 57.84
3
Scherbakov Aleksandr 62.5 55.50 56.31
4
Medelyan Pavel 75.0 68.50 55.45
5
Moyseenko Vyacheslav 77.5 80.00 50.98
6
Buga Vladislav 65.0 65.50 49.93
7
Chubuk Mikhail 37.5 40.00 49.66
8
Ratushnyy Nikita 65.0 66.00 49.60
9
Kiper Artem 70.0 73.50 48.93
10
Gandrabura Evgeniy 80.0 92.50 48.23
Teen 2
1
Kraevskiy Artem 122.5 70.00 88.96
2
Guspit Vladislav 130.0 81.00 84.81
3
Shishkin Nikita 110.0 67.50 82.32
4
Golovatyy Evgeniy 102.5 66.50 77.71
5
Strelets Nikita 87.5 58.00 75.36
6
Gutsu Roman 110.0 86.50 68.85
7
Buchatsky Dmitry 100.0 77.50 67.24
8
Kozhukhar Semen 115.0 99.00 67.14
9
Zmeu Mikhail 75.0 62.50 60.09
10
Butsyk Aleksandr 75.0 62.50 60.09
Teen 3
1
Tudorean Oleg 152.5 74.00 106.06
2
Radu Aleksandru 145.0 74.00 100.85
3
Reylyan Vasiliy 135.0 78.00 90.37
4
Granevskii Alexandr 140.0 85.00 88.56
5
Kishlyan Aleksandr 120.0 72.00 85.22
6
Tabak Kirill 127.5 80.50 83.51
7
Malyarchuk Maksim 135.0 94.50 80.51
8
Trunin Aleksandr 100.0 66.00 76.30
9
Bezhenar Nikita 135.0 110.00 75.94
10
Uzun Aleksandr 90.0 60.00 74.95
Junior
1
Rabey Ion 182.5 89.00 112.37
2
Botnaru Yanislav 185.0 108.00 104.62
3
Telyaga Georgiy 182.5 117.00 101.12
4
Krauze Andrey 135.0 70.00 98.04
5
Mustyatsa Sergey 145.0 77.00 97.95
6
Grokholskiy Mikhay 147.5 79.00 97.87
7
Obruchkov Aleksandr 170.0 104.50 97.17
8
Grigoras Maksim 122.5 63.50 96.74
9
Bachkurinskii Leonid 140.0 76.00 95.47
10
Dolință Gheorghe 137.5 74.50 95.15
Open
1
Scherbakov Aleksandr 225.0 90.00 137.68
2
Cherney Boris 247.5 123.50 135.43
3
Troyanovskiy Andrey 222.5 124.00 121.62
4
Volchinskiy Konstantin 170.0 77.50 114.31
5
Senkiv Andrey 195.0 100.50 113.14
6
Rabey Ion 182.5 89.00 112.37
7
Iordan Andrian 185.0 91.50 112.18
8
Melnik Ivan 140.0
142.5
65.00 108.26
9
Miroşnicenco Aleksandr 140.0 66.50 106.13
10
Tudorean Oleg 152.5 74.00 106.06
Masters 1
1
Demidov Igor 160.0 117.00 92.47
2
Tobenko Vladislav 150.0 98.00 88.84
3
Naniy Oleg 150.0 97.50 88.17
4
Semenenko Oleg 117.5 74.10 87.18
5
Antonov Aleksandr 120.0 84.90 76.73
6
Sobolev Aleksandr 90.0 85.00 59.38
Masters 2
1
Cherney Boris 247.5 123.50 135.43
2
Naporchuk Alexandr 135.0 81.00 94.06
3
Leschenko Oleg 155.0 120.00 90.09
4
Sizov Anatoliy 107.5 81.00 76.94
Masters 4
1
Volchinskiy Konstantin 170.0 77.50 131.11
2
Ugrinyuk Nikolay 130.0 89.50 92.94
Masters 3
1
Beloborodov Oleg 125.0 82.00 100.79
2
Madich Igor 110.0 85.00 89.84
Masters 5
1
Puzankov Valeriy 67.5 86.50 66.58
Masters Sub
1
Babanin Maksim 190.0 134.00 101.94
2
Evtukhov Aleksandr 155.0 82.50 99.91
3
Skripnik Igor 132.5 82.50 85.41
4
Kilovskiy Sergey 130.0 94.50 77.53
5
Shapovalov Evgeniy 120.0 88.00 74.36
6
Nazarov Valera 105.0 94.20 62.73
7
Derdiyashenko Anatoliy 90.0 75.00 61.97
8
Kruglov Aleksandr 100.0 98.00 58.64
Firefighters/Police/Military
1
Senkiv Andrey 195.0 100.50 113.14
2
Ermakov Yuriy 165.0 107.00 93.57
3
Gutsu Nikolay 127.5 75.90 87.02
4
Takhauov Radik 120.0 82.00 77.65
5
Dekhtyar Artur 100.0 68.50 73.93
6
Shipitko Sergey 100.0 70.00 72.62
7
Tiglya Sergey 112.5 89.10 69.22
8
Sidorenko Dmitriy 115.0 100.00 66.85