Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 i 23 w Trójboju Siłowym Klasycznym

Federation
Polish Union of Bodybuilding and Powerlifting (PUBP)
From queues
Location
Kielce
Date
14 - 16 sep 2018
Division
raw
Number of participants
181
ID
50027
Views
1134
Added by
Pete Kravtsov 26 nov 2018
Women
Name Age YOB Location Weight S1 S2 S3 S B1 B2 B3 B D1 D2 D3 D Total Points
Category 43 kg
1
Początek Gabriela J 1999 Poland LZS KS Olszanka Pogorzela SSS 41.74 85.0
93.0
93.0
93.0
93.0
40.0
47.5
50.0
50.0
50.0
85.0
92.5
100.0
100.0
100.0
243.0
353.94
Category 47 kg
1
Szymanel Paulina J 1995 Poland Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 46.30 100.0
105.0
105.0
100.0
100.0
65.0
68.0
68.0
68.0
120.0
127.5
127.5
127.5
127.5
295.5
401.71
2
Jurczak Natalia J 1997 Poland KS Team Wrocław 44.73 85.0
90.0
95.0
90.0
90.0
45.0
47.5
50.0
47.5
47.5
90.0
100.0
105.0
105.0
105.0
242.5
337.68
Category 52 kg
1
Kula Zuzanna J 1999 Poland Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 47.94 97.5
102.5
102.5
102.5
102.5
60.0
62.5
65.0
65.0
65.0
117.5
122.5
125.0
125.0
125.0
292.5
387.75
2
Nowok Karolina J 1996 Poland KS Team Wrocław 51.80 107.5
112.5
115.5
115.5
115.5
47.5
50.0
50.0
47.5
47.5
107.5
112.5
117.5
117.5
117.5
280.5
350.72
3
Grzywniak Aleksandra J 1997 Poland KS Team Wrocław 49.47 90.0
97.5
97.5
97.5
97.5
50.0
55.0
57.5
55.0
55.0
85.0
95.0
110.0
110.0
110.0
262.5
339.94
4
Owsianka Martyna J 1995 Poland KSSSiKW Wiking Starachowice 50.96 60.0
67.5
75.0
67.5
67.5
32.5
37.5
40.0
40.0
40.0
60.0
67.5
77.5
77.5
77.5
185.0
234.24
-
Szymczykowska Aleksandra J 1998 Poland Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 51.95 92.5
92.5
95.0
95.0
95.0
65.0
65.0
65.0
65.0
110.0
115.0
115.0
110.0
110.0
Category 57 kg
1
Durok Sabina J 1999 Poland Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 56.60 120.0
126.0
129.5
129.5
129.5
62.5
67.5
70.5
67.5
67.5
130.0
140.0
150.0
150.0
150.0
347.0
404.89
2
Zandecka Marika J 1995 Poland AZS Uniwersytet Adama Mickiewicza Poznań 57.00 120.0
125.5
129.0
129.0
129.0
67.5
70.5
70.5
67.5
67.5
145.0
150.0
155.0
150.0
150.0
346.5
402.08
3
Nadwodna Patrycja J 1995 Poland AZS Politechnika Warszawska Warszawa 55.56 100.0
107.5
110.0
110.0
110.0
62.5
65.0
65.0
62.5
62.5
130.0
135.0
130.0
130.0
302.5
358.13
4
Labun Justyna J 1999 Poland Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 57.00 95.0
95.0
100.0
95.0
95.0
62.5
65.0
65.0
65.0
65.0
130.0
130.0
135.0
130.0
130.0
290.0
336.51
5
Miławska Justyna J 1995 Poland KS Team Wrocław 55.55 97.5
102.5
107.5
107.5
107.5
52.5
57.5
60.0
60.0
60.0
102.5
107.5
112.5
112.5
112.5
280.0
331.54
6
Pytlak Magdalena J 1997 Poland KS Studio Mocy Kolbuszowa 57.00 85.0
90.0
100.0
90.0
90.0
40.0
47.5
52.5
47.5
47.5
130.0
140.0
154.5
140.0
140.0
277.5
322.01
Category 63 kg
1
Leśniewska Marta J 1996 Poland KS Team Wrocław 61.88 105.0
112.5
112.5
105.0
105.0
65.0
70.0
70.0
70.0
70.0
120.0
130.0
140.0
140.0
140.0
315.0
342.95
2
Opyrchal Olga J 1998 Poland TKKF Azory Kraków 59.24 110.0
115.0
120.0
120.0
120.0
45.0
50.0
52.5
50.0
50.0
130.0
140.0
142.5
142.5
142.5
312.5
351.87
3
Przybylska Agata J 1997 Poland GKS Kraska Jasieniec 58.83 100.0
100.0
115.0
115.0
115.0
50.0
55.0
60.0
55.0
55.0
115.0
125.0
135.0
135.0
135.0
305.0
345.28
4
Kwiatek Magdalena J 1997 Poland KS Studio Mocy Kolbuszowa 61.13 100.0
110.0
120.0
110.0
110.0
50.0
57.5
62.5
62.5
62.5
105.0
115.0
125.0
115.0
115.0
287.5
315.95
5
Milczarek Aleksandra J 1995 Poland AZS Uniwersytet Adama Mickiewicza Poznań 60.32 117.5
122.5
122.5
117.5
117.5
42.5
45.0
47.5
45.0
45.0
115.0
125.0
125.0
115.0
115.0
277.5
308.11
6
Marciniec Oliwia J 1998 Poland KS Tęcza-Społem Kielce 60.47 90.0
95.0
100.0
95.0
95.0
55.0
60.0
60.0
55.0
55.0
110.0
115.0
117.5
117.5
117.5
267.5
296.44
7
Wilkowska Marta J 1998 Poland KS Team Wrocław 61.18 87.5
92.5
97.5
97.5
97.5
37.5
40.0
40.0
40.0
40.0
117.5
127.5
132.5
127.5
127.5
265.0
291.04
-
Halemska Malgorzata J 1999 Poland KS Strength Coach Performance Wrocław 59.77 87.5
95.0
100.0
100.0
100.0
50.0
50.0
50.0
50.0
112.5
125.0
130.0
130.0
130.0
-
Sołtyszewska Sandra J 1999 Poland KS Tęcza-Społem Kielce 63.00 132.5
140.0
145.0
140.0
140.0
70.0
70.0
70.0
70.0
140.0
147.5
152.5
152.5
152.5
Category 72 kg
1
Ławniczak Daria J 1995 Poland KS Team Wrocław 71.69 115.0
120.0
127.5
120.0
120.0
86.0
90.0
93.0
93.0
93.0
130.0
135.0
137.5
135.0
135.0
348.0
340.64
2
Pandyra Anna J 1995 Poland KS Strength Coach Performance Wrocław 69.69 105.0
115.0
120.0
120.0
120.0
50.0
55.0
57.5
57.5
57.5
130.0
145.0
150.0
150.0
150.0
327.5
326.81
3
Furgał Klaudia J 1997 Poland PSTO Gdynia 65.99 97.5
105.0
110.0
110.0
110.0
52.5
57.5
60.0
57.5
57.5
115.0
125.0
135.0
135.0
135.0
302.5
313.84
4
Pawyza Paulina J 1999 Poland KS Team Wrocław 69.39 90.0
100.0
110.0
110.0
110.0
55.0
60.0
65.0
65.0
65.0
105.0
115.0
127.5
127.5
127.5
302.5
302.77
5
Ziętek Magdalena J 1997 Poland AZS Politechnika Warszawska Warszawa 69.51 117.5
122.5
122.5
122.5
122.5
50.0
55.0
55.0
50.0
50.0
117.5
120.0
122.5
117.5
117.5
290.0
289.91
6
Słomska Anita J 1997 Poland PMKS Rybak Władysławowo 69.95 95.0
102.5
102.5
102.5
102.5
52.5
55.0
57.5
55.0
55.0
115.0
120.0
130.0
120.0
120.0
277.5
276.21
Category 84 kg
1
Lechowicz Paulina J 1996 Poland KS Strength Coach Performance Wrocław 82.84 140.0
145.0
140.0
140.0
92.5
95.0
95.0
95.0
150.0
160.0
170.0
170.0
170.0
405.0
363.71
2
Niemczyk Anna J 1996 Poland KS Team Wrocław 77.07 125.0
135.0
145.0
145.0
145.0
55.0
60.0
62.5
60.0
60.0
145.0
165.0
170.0
165.0
165.0
370.0
345.92
3
Trojnacka Weronika J 1996 Poland KS Studio Mocy Kolbuszowa 75.66 110.0
120.0
125.0
120.0
120.0
50.0
55.0
57.5
55.0
55.0
120.0
135.0
150.0
150.0
150.0
325.0
307.28
4
Baraniak Antonina J 1997 Poland KS Team Wrocław 76.64 100.0
105.0
110.0
105.0
105.0
55.0
60.0
62.5
60.0
60.0
120.0
130.0
135.0
135.0
135.0
300.0
281.42
Category 84+ kg
1
Pietkiewicz Katarzyna J 1995 Poland KS Strength Coach Performance Wrocław 92.54 115.0
122.5
127.5
127.5
127.5
60.0
65.0
70.0
70.0
70.0
130.0
140.0
150.0
150.0
150.0
347.5
296.96
2
Kulczycka Patrycja J 1996 Poland KS Tur Ryki 88.38 120.0
125.0
130.0
130.0
130.0
52.5
60.0
65.0
60.0
60.0
130.0
142.5
157.5
142.5
142.5
332.5
289.53
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Durok Sabina 347.0 56.60 404.89
2
Zandecka Marika 346.5 57.00 402.08
3
Szymanel Paulina 295.5 46.30 401.71
4
Kula Zuzanna 292.5 47.94 387.75
5
Lechowicz Paulina 405.0 82.84 363.71
6
Nadwodna Patrycja 302.5 55.56 358.13
7
Początek Gabriela 243.0 41.74 353.94
8
Opyrchal Olga 312.5 59.24 351.87
9
Nowok Karolina 280.5 51.80 350.72
10
Niemczyk Anna 370.0 77.07 345.92