Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Siberian Federal District Cup

Federation
National Powerlifting Association (NPA)
From queues
КУБОК СИБИРСКОГО ФЕДЕРАЛЬНОГО ОКРУГа
Location
Berdsk
Date
21 - 22 mar 2020
Division
equip
Number of participants
202
ID
65656
Views
3547
Added by
Marseille 8 sep 2020
Editor
KatyaSheveleva 6 jan 2021
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 67.5 kg
1
Efremova-Otchenash Maryana O 1977 Novosibirsk СС 64.65 70.0
75.0
80.0
75.0
60.59 Подчасов
1
Efremova-Otchenash Maryana M 1977 Novosibirsk СС 64.65 70.0
75.0
80.0
75.0
61.13 Подчасов
Category 90 kg
1
Krasotka Natalya M 1978 Oyash Новоспорт 84.35 140.0
145.0
150.0
150.0
99.38 Красотка
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 75 kg
1
Орищенко Вадим T 2004 Russia СС 74.90 130.0
135.0
140.0
130.0
86.44 Подчасов
2
Vasilchenko Denis T 2000 Novosibirsk СС 72.00 100.0
110.0
125.0
125.0
85.83 Подчасов
Category 82.5 kg
1
Дьяков Артем O 1992 Russia Новоспорт 80.60 270.0
287.5
310.0
287.5
180.96 Иванов Алексей
Category 90 kg
1
Lamanov Daniil O 1987 Novosibirsk Новоспорт 87.10 260.0
280.0
300.0
300.0
179.34 Иванов Алексей
2
Fombarov Aleksandr O 1989 Omsk Стальной Медведь 90.00 240.0
252.5
270.0
252.5
147.81 самостоятельно
3
Mikhaylov Yuriy O 1987 Novosibirsk СС 90.00 210.0
220.0
230.0
220.0
128.78 Подчасов
Category 100 kg
1
Savchenko Dmitriy O 1981 Novosibirsk Стальной Медведь 96.00 210.0
210.0
225.0
225.0
127.09 Быховец
Category 110 kg
1
Ровенский Андрей O 1992 Russia СС 103.50 180.0
180.0
202.5
202.5
110.67 Подчасов
1
Vorobyev Aleksandr M 1972 Teikovo СС 101.65 240.0
240.0
240.0
240.0
144.22 Подчасов
Category 125 kg
1
Fefler Sergey M 1977 Novosibirsk СС 110.65 210.0
225.0
225.0
225.0
121.63 Подчасов
2
Кобрин Григорий M 1969 Semey Новоспорт 117.15 220.0
220.0
Иванов Алексей
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Open
1
Efremova-Otchenash Maryana 75.0 64.65 60.59
Masters
1
Krasotka Natalya 150.0 84.35 99.38
2
Efremova-Otchenash Maryana 75.0 64.65 61.13
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen
1
Орищенко Вадим 130.0 74.90 86.44
2
Vasilchenko Denis 125.0 72.00 85.83
Open
1
Дьяков Артем 287.5 80.60 180.96
2
Lamanov Daniil 300.0 87.10 179.34
3
Fombarov Aleksandr 252.5 90.00 147.81
4
Mikhaylov Yuriy 220.0 90.00 128.78
5
Savchenko Dmitriy 225.0 96.00 127.09
6
Ровенский Андрей 202.5 103.50 110.67
Masters
1
Vorobyev Aleksandr 240.0 101.65 144.22
2
Fefler Sergey 225.0 110.65 121.63