Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

European Open Cup

Federation
WPC-AWPC (WPC-AWPC)
From queues
Открытый Кубок Европы
Location
Moskovskaya oblast
Date
6 - 7 jul
Division
raw
Number of participants
125
ID
67587
Views
910
Added by
IrinaRode 9 jul
Editor
IrinaRode 9 jul
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Kravchenko Maryana T0 2012 Blagoveschensk 35.62 20.0
22.5
25.0
22.5
30.23 Самостоятельно
1
Mitrokhina Viktoriya J 2001 Lyubertsi Любера, 43.10 27.5
32.5
27.5
35.11 Бурмистров Никита
Category 48 kg
1
Dementyeva Roksana O 1992 Mahachkala 46.60 40.0
42.5
45.0
45.0
54.26 Самостоятельно
Category 56 kg
1
Kandaurova Vasilisa J 2001 Moscow 55.60 72.5
75.0
77.5
75.0
78.75 Мочалов И.А.
2
Zamyatina Anastasiya J 2001 Moscow 55.60 52.5
55.0
57.5
55.0
57.75 Боде Борис
1
Kucherenko Anastasiya O 1999 Moscow Selform, 55.30 40.0
42.5
45.0
42.5
44.82 Василевский Данила Сергеевич
Category 60 kg
1
Potapova Natalya O 1972 Norilsk Любера, 59.00 70.0
75.0
77.5
77.5
77.58 Потапов Э.А.
1
Potapova Natalya M3 1972 Norilsk Любера, 59.00 70.0
75.0
77.5
77.5
90.38 Потапов Э.А.
Category 67.5 kg
1
Krichmar Olga O 1982 Krasnogorsk Любера, 66.60 100.0
107.5
110.0
110.0
100.01 Мочалов И.А.
2
Meyrabova Valentina O 1984 Moscow 65.20 60.0
62.5
65.0
65.0
60.09 Самостоятельно
Category 82.5 kg
1
Kolba Aleksandra T3 2005 Moscow 81.80 65.0
65.0
70.0
65.0
51.40 Будник Александр
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Absolute category
1
Bogdanov Konstantin M2 1976 Moscow Bogdanov Team, 144.50 160.0
170.0
175.0
170.0
98.35 Самостоятельно
Category 60 kg
1
Burmistrov Nikita J 2001 Lyubertsi Любера, 58.30 87.5
90.0
92.5
90.0
77.11 Хузин Ринат
Category 75 kg
1
Agishev Vladimir J 2003 Moscow Evstifeev Team, 74.30 117.5
117.5
125.0
125.0
86.67 Евстифеев Максим
1
Rukavishnikov Oleg O 1991 Yaroslavskaya oblast Любера, 74.40 145.0
150.0
155.0
155.0
107.36 Акимов Денис
2
Churikov Vitaliy O 1989 Golitsyno 74.40 130.0
135.0
140.0
135.0
93.51 Самостоятельно
3
Kovalevskiy Konstantin O 1987 Moscow 73.20 117.5
125.0
130.0
130.0
91.15 Самостоятельно
4
Mkrtchyan Artem O 1993 Rostov-na-Donu 72.30 95.0
117.5
120.0
120.0
84.95 Самостоятельно
-
Yushin Kirill O 1986 Khimki 71.10 110.0
117.5
117.5
0.00 Самостоятельно
-
Nesterenko Sergey O 1997 Moscow 74.70 130.0
135.0
135.0
0.00 Самостоятельно
1
Baukin Maksim M1 1981 Moscow Нахабино PRO, 74.00 140.0
150.0
150.0
140.0
99.31 Самостоятельно
Category 82.5 kg
1
Khusnutdinov Timur T1 2009 Moscow Любера, 79.10 80.0
82.5
87.5
87.5
58.00 Прокопов М.В.
1
Shepita Nikita T2 2006 Moscow 81.20 80.0
92.5
92.5
92.5
60.25 Маркин Н.И.
1
Potapov Eduard O 1968 Norilsk Любера, 79.40 150.0
155.0
157.5
155.0
102.49 Самостоятельно
2
Vazhentsev Andrey O 1998 Moscow 81.40 120.0
125.0
127.5
125.0
81.28 Самостоятельно
1
Potapov Eduard M4 1968 Norilsk Любера, 79.40 150.0
155.0
157.5
155.0
127.70 Самостоятельно
Category 90 kg
1
Volodin Anatoliy T1 2009 Moscow OPS, 87.60 60.0
65.0
67.5
67.5
41.94 Паршенко Сергей Леонидович
1
Maltsev Saveliy J 2000 Yekaterinbourg Живая сталь, 88.10 140.0
145.0
152.5
152.5
94.44 Литвинов Сергей
2
Naddaf Zhorzh J 2001 Moscow Lysenko Team, 87.60 140.0
140.0
152.5
140.0
86.99 Лысенко В.В.
3
Zaykov Yaroslav J 2003 Moscow 86.60 125.0
132.5
137.5
132.5
82.88 Медведев К.П.
1
Nikonov Denis O 1982 Krasnogorsk Любера, 89.90 170.0
177.5
185.0
185.0
113.27 Чекренев А.В.
2
Maltsev Saveliy O 2000 Yekaterinbourg Живая сталь, 88.10 140.0
145.0
152.5
152.5
94.44 Литвинов Сергей
3
Bendelava Georgiy O 1989 Moscow Selform, 88.90 140.0
147.5
152.5
152.5
93.95 Самостоятельно
4
Shevchuk Sergey O 1981 Odintsovo Концепт, 87.50 140.0
145.0
150.0
150.0
93.26 Баранов Андрей
5
Pasechnik Sergey O 1985 Moscow Lysenko Team, 89.80 122.5
127.5
132.5
127.5
78.11 Лысенко В.В.
6
Tikhienko Anton O 1987 Vidnoe 88.50 112.5
112.5
115.0
112.5
69.49 Евдокимов Иван
7
Nazarov Andrey O 1990 Moscow 89.10 107.5
110.0
112.5
112.5
69.22 Самостоятельно
1
Shevchuk Sergey M1 1981 Odintsovo Концепт, 87.50 140.0
145.0
150.0
150.0
95.13 Баранов Андрей
Category 100 kg
1
Kravchenko Vitaliy O 1982 Blagoveschensk 98.80 180.0
195.0
200.0
195.0
113.94 Тен Вячеслав Георгиевич
2
Okunev Vladislav O 1986 Tomsk 99.40 157.5
162.5
165.0
165.0
96.16 Самостоятельно
3
Kuzminykh Denis O 1984 Salavat 97.60 155.0
160.0
160.0
93.99 Самостоятельно
4
Zborovskiy Petr O 1994 Moscow 98.60 130.0
140.0
145.0
145.0
84.80 Самостоятельно
5
Mordovichev Oleg O 1996 Fryazino Любера, 93.30 132.5
135.0
135.0
132.5
79.54 Князев Ю.С.
-
Shmelkov Mikhail O 1987 Vologodskaya oblast 93.00 135.0
140.0
140.0
0.00 Самостоятельно
1
Kravchenko Vitaliy M1 1982 Blagoveschensk 98.80 180.0
195.0
200.0
195.0
116.22 Тен Вячеслав Георгиевич
2
Kostin Vladimir M1 1982 Moscow 93.50 135.0
140.0
142.5
140.0
85.63 Суслов Николай Дмитриевич
1
Revyakin Aleksandr M2 1977 Moscow 91.20 140.0
145.0
150.0
150.0
97.32 Самостоятельно
Category 110 kg
1
Amirreza Habibi T3 2006 Iran 101.20 90.0
95.0
100.0
100.0
57.85 Самостоятельно
1
Shinkarenko Andrey J 2000 Moscow 106.50 167.5
167.5
167.5
167.5
95.13 Цыганков Иван
1
Knapel Aleksandr O 1987 Omsk "СИЛА СИБИРИ", 105.90 160.0
167.5
172.5
167.5
95.31 Гончаренко С.С,
2
Bukhtenko Kirill O 1990 Moscow Bogdanov Team, 107.30 140.0
140.0
150.0
140.0
79.33 Богданов Константин
3
Vasilevskiy Danila O 1987 Moscow Selform, 103.30 125.0
125.0
130.0
130.0
74.62 Бенделава Г.К.
Category 125 kg
1
Varchev Sergey O 1980 Yasnogorsk Концепт, 111.50 180.0
190.0
192.5
192.5
107.89 Самостоятельно
1
Varchev Sergey M1 1980 Yasnogorsk Концепт, 111.50 180.0
190.0
192.5
192.5
111.23 Самостоятельно
1
Yakunin Valeriy M5 1962 Moscow Bogdanov Team, 114.70 140.0
145.0
152.5
152.5
115.94 Богданов Константин
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Subteen
1
Kravchenko Maryana 22.5 35.62 30.23
Teen 3
1
Kolba Aleksandra 65.0 81.80 51.40
Junior
1
Kandaurova Vasilisa 75.0 55.60 78.75
2
Zamyatina Anastasiya 55.0 55.60 57.75
3
Mitrokhina Viktoriya 27.5 43.10 35.11
Open
1
Krichmar Olga 110.0 66.60 100.01
2
Potapova Natalya 77.5 59.00 77.58
3
Meyrabova Valentina 65.0 65.20 60.09
4
Dementyeva Roksana 45.0 46.60 54.26
5
Kucherenko Anastasiya 42.5 55.30 44.82
Masters 4
1
Potapova Natalya 77.5 59.00 90.38
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen 1
1
Khusnutdinov Timur 87.5 79.10 58.00
2
Volodin Anatoliy 67.5 87.60 41.94
Teen 2
1
Shepita Nikita 92.5 81.20 60.25
Teen 3
1
Amirreza Habibi 100.0 101.20 57.85
Junior
1
Shinkarenko Andrey 167.5 106.50 95.13
2
Maltsev Saveliy 152.5 88.10 94.44
3
Naddaf Zhorzh 140.0 87.60 86.99
4
Agishev Vladimir 125.0 74.30 86.67
5
Zaykov Yaroslav 132.5 86.60 82.88
6
Burmistrov Nikita 90.0 58.30 77.11
Open
1
Kravchenko Vitaliy 195.0 98.80 113.94
2
Nikonov Denis 185.0 89.90 113.27
3
Varchev Sergey 192.5 111.50 107.89
4
Rukavishnikov Oleg 155.0 74.40 107.36
5
Potapov Eduard 155.0 79.40 102.49
6
Okunev Vladislav 165.0 99.40 96.16
7
Knapel Aleksandr 167.5 105.90 95.31
8
Maltsev Saveliy 152.5 88.10 94.44
9
Kuzminykh Denis 160.0 97.60 93.99
10
Bendelava Georgiy 152.5 88.90 93.95
Masters 1
1
Kravchenko Vitaliy 195.0 98.80 116.22
2
Varchev Sergey 192.5 111.50 111.23
3
Baukin Maksim 140.0 74.00 99.31
4
Shevchuk Sergey 150.0 87.50 95.13
5
Kostin Vladimir 140.0 93.50 85.63
Masters 2
1
Bogdanov Konstantin 170.0 144.50 98.35
2
Revyakin Aleksandr 150.0 91.20 97.32
Masters 3
1
Potapov Eduard 155.0 79.40 127.70
Masters 5
1
Yakunin Valeriy 152.5 114.70 115.94