Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

ST. PETERSBURG CUP NORTHERN PALMYRA

Federation
WPC-AWPC (WPC-AWPC)
From queues
КУБОК САНКТ-ПЕТЕРБУРГА «СЕВЕРНАЯ ПАЛЬМИРА»
Location
Sankt-Peterburg
Date
28 jan
Division
raw
Number of participants
26
ID
67407
Views
1054
Added by
IrinaRode 29 jan
Editor
IrinaRode 29 jan
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 60 kg
1
Kandaurova Vasilisa J 2001 Moscow Любера, 59.00 65.0
70.0
72.5
72.5
72.57 Мочалов И.А.
Category 67.5 kg
1
Balabatko Oksana T3 2005 Saint Petersburg РООСФиС, 64.00 60.0
62.5
65.5
65.5
60.97 Балабатько И.Ф.
-
Shakhova Olga T3 2004 Novgorod PLS, 67.40 52.5
55.0
55.0
0.00 Самостоятельно
1
Andreeva Yuliya O 1990 Novgorod PLS, 66.90 65.0
70.0
70.0
65.0
58.89 Пискарев Р.
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 60 kg
1
Sosnin Mikhail O 1997 Saint Petersburg 58.30 85.0
90.0
97.5
90.0
77.11 Самостоятельно
Category 82.5 kg
1
Veresov Dmitriy O 1982 Novgorod VN TEAM, 80.30 127.5
127.5
132.5
132.5
86.94 Демидов К.В.
2
Vasilyev Daniil O 1994 Novgorod PLS, 80.70 112.5
117.5
117.5
112.5
73.58 Пискарев Р.
1
Veresov Dmitriy M1 1982 Novgorod VN TEAM, 80.30 127.5
127.5
132.5
132.5
87.81 Демидов К.В.
Category 90 kg
1
Zibarev Igor O 1985 Novgorod VN TEAM, 89.00 122.5
130.0
137.5
130.0
80.04 Демидов К.В.
1
Panshin Konstantin M5 1960 Saint Petersburg РООСФиС, 85.80 157.5
162.5
167.5
162.5
148.21 Самостоятельно
Category 100 kg
1
Gubin Andrey O 1998 Saint Petersburg VN TEAM, 97.80 162.5
167.5
167.5
162.5
95.38 Самостоятельно
2
Ignatov Vitaliy O 1991 Novgorod VN TEAM, 96.40 140.0
145.0
145.0
145.0
85.67 Самостоятельно
1
Smirnov Roman M4 1968 Saint Petersburg VN TEAM, 99.40 157.5
162.5
162.5
157.5
112.44 Самостоятельно
Category 110 kg
1
Bondar Kirill O 1986 Rostov-na-Donu 104.60 135.0
145.0
150.0
150.0
85.71 Неказаченко Павел Геннадьевич
1
Markov Viktor M2 1974 Saint Petersburg 103.60 157.5
165.0
170.0
170.0
108.48 Самостоятельно
Category 125 kg
1
Demidov Kirill O 1988 Novgorod VN TEAM, 125.00 180.0
190.0
200.0
200.0
109.08 Самостоятельно
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Teen 3
1
Balabatko Oksana 65.5 64.00 60.97
Junior
1
Kandaurova Vasilisa 72.5 59.00 72.57
Open
1
Andreeva Yuliya 65.0 66.90 58.89
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Open
1
Demidov Kirill 200.0 125.00 109.08
2
Gubin Andrey 162.5 97.80 95.38
3
Veresov Dmitriy 132.5 80.30 86.94
4
Bondar Kirill 150.0 104.60 85.71
5
Ignatov Vitaliy 145.0 96.40 85.67
6
Zibarev Igor 130.0 89.00 80.04
7
Sosnin Mikhail 90.0 58.30 77.11
8
Vasilyev Daniil 112.5 80.70 73.58
Masters 1
1
Veresov Dmitriy 132.5 80.30 87.81
Masters 2
1
Markov Viktor 170.0 103.60 108.48
Masters 3
1
Smirnov Roman 157.5 99.40 112.44
Masters 5
1
Panshin Konstantin 162.5 85.80 148.21