Search competitions

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski

FederationPolska Unia Trójboju Siłowego (PUTS)
VenuePoland, Zalesie
Dateapr 1 – 2, 2017
Number of lifters184
Added byPete Kravtsov december 7, 2017
ID41724
 PlLifterAge clsBYNatBody wtBP1BP2BP3BPR
Women
Category 52 kg
1Matysiak OlgaT1200348.203035403580.40
1Patelczyk KasandraT2200049.6042.547.547.547.5105.26
1Grądzka AnitaO198441.6052.55557.555120.73
Category 56 kg
1Anasiewicz Popowicz JolantaM2196955.10758082.580173.07
1Razzovki-Korkis BettinaM3196556.005562.567.567.5 (70)152.63
Category 60 kg
1Gawron JoannaJ199357.204045505093.00
1Kruczek KatarzynaO199260.0065707575 (77.5)133.73
Category 67.5 kg
1Szmitowska AgnieszkaT2200066.705557.56057.594.93
1Zbrehová SoňaT3199867.4057.56062.56098.34
1Kaczorowska HonorataO198564.10110120120203.76
2Chachuła MartaO198767.5092.597.510097.5159.80
3Bończak AdrianaO197364.009510010095161.31
1Bończak AdrianaM1197364.009510010095168.41
Category 75 kg
1Luty CarmenaT2199971.6052.557.562.562.599.13
1Zapała RenataJ199472.405560656094.44
1Janzer MarzenaM1197471.6075808585138.58
Category 82.5 kg
1Szczytyńska WeronikaJ199477.5065707575 (77)113.93
1Kozioł SylviaO198581.8080859085125.89
Category 90 kg
1Puzio KrystynaM3196589.90505557.55592.70
Men
Category 56 kg
1Prukop BartłomiejT1200735.60202527.527.5
Category 60 kg
1Koleśnik KacperT1200259.4065707575 (78)108.15
2Czapiewski KacperT1200260.005560656085.38
1Zagozdon DanielO198959.90105110115115163.65
2Grzesiuk RafałO198658.5080859085125.63
Category 67.5 kg
1Skura PrzemysławT1200267.5095100102.5100123.70
1Urbanowicz DawidT2199967.308087.59090111.78
1Kaczmarek MateuszJ199366.60115122.5130122.5153.98
1Wolszczak KrzysztofO198567.20120127.5132.5132.5164.57
2Slodek BartoszO197864.50115120122.5120156.00
3Kosk KrzysztofO198264.90100100102.5100129.00
Górecki ŁukaszO198365.9097.597.5102.5
1Rosak IreneuszM2197065.7095102.5102.5102.5143.01
1Pajęcki ZbigniewM3196461.0075808580134.32
1Kaliński AntoniM5195366.50100107.5112.5107.5202.83
Category 75 kg
1Jakoniuk KamilT1200272.30100105107.5107.5124.49
2Strzalek PatrykT1200169.2090959595114.57
1Wasilkiewicz DominikT2200071.805060707081.62
1Stasiak MichałT3199972.50120125130130 (133)
2Gnatowski DanielT3199870.20120125130130 (132.5)154.70
3Nitkiewicz MaciejT3199874.40115120122.5122.5137.69
4Stachelek DawidT3199875.00102.5117.5117.5102.5114.49
1Olewicz KamilJ199471.10100110115110129.58
1Adamaszek KonradO198774.00175180182.5182.5206.59
2Szreiber MarcinO198175.00145150155155173.14
3Tokarski MarekO198174.90135140142.5142.5159.17
4Kiwacki WiesławO197673.20130137.5142.5137.5157.16
5Doroszuk PawełO197872.00130135137.5135
6Szucki BartoszO198870.50132.5137.5137.5132.5157.15
7Wieczorek KrzysztofO197974.00100110120120135.84
8Zapart DamianO198368.80100105110105127.58
1Kiwacki WiesławM1197673.20130137.5142.5137.5157.95
2Niewiadomski PawełM1197473.00120125125120141.49
1Koper ZbigniewM5195374.409095100100168.71
1Malek JozefM6195072.2095100102.5102.5189.56
2Śliwiński RyszardM6195073.20657070127.78
1Dąbrowski WieslawM8194074.8040455050110.88
Category 82.5 kg
2Adamczyk KamilJ199478.50115120120115123.28
2Poleszczuk MarekJ199481.00100105105100104.40
Potocki MichałJ199380.50125132.5140
1Boczar ZbigniewO198581.70170175180175181.30
2Kocknecht MichałO198781.60155160160166.24
3Kolodziej LukaszO198479.80145150150145153.27
4Edlund BennyO198780.50117.5117.5125125131.00
5Plumbaum AdamO198981.20120125127.5125130.13
1Borkowski LeszekM1197780.109095959094.86
1Sudak SławomirM2196978.80115120125125151.26
1Wysocki ZygmuntM3196681.50150155157.5157.5194.24
2Stasiak AndrzejM3196578.80110115120120152.27
1Urbaniak MirosławM4196181.00130135140140 (143)186.06
2Wittstok EugeniuszM4196179.90110125125110115.94
1Maczka MieczysławM5195480.80100105107.5107.5
2Czupryn IreneuszM5195681.00909510095142.82
1Kubacki SylwesterM7194480.2080858580153.03
Category 90 kg
1Strambowski GrzegorzT3199884.50130140150150151.65
1Piotrak KrystianJ199587.80190197.5202.5202.5 (205)199.46
2Borowy RadoslawJ199590.00182.5192.5197.5192.5186.53
3Hajduk PatrykJ199686.30155165175175174.30
Krasicki DanielJ199483.70145145145
1Buczko Jarosław O199288.00205212.5212.5208.89
2Brzoza RadoslawO198688.30150160167.5167.5164.32
3Michajłowski MichałO199285.90140145145140139.72
1Zbierski JuliuszM1197487.20155160165165167.58
1Maciejewski MaciejM2196885.5090105110110110.22
Marcinkowski GustawM3196385.00135135135
1Eriksson MatsM4196188.50150160165160199.40
1Cabaj ZbigniewM5195588.80120130140120169.00
Category 100 kg
1Wąs RadosławT1200296.7072.577.58077.571.92
1Gawrysiak PawełT2200093.20150162.5165165 (167.5)156.26
1Amielan MariuszJ199793.70170175177.5175165.20
2Kaczmarek PatrykJ199590.50150155160155149.58
1Yazichyan HovhannesO197196.00210215220220205.04
2Kanclerz RobertO197890.10190200202.5200193.80
3Gustaffson JohnyO198897.50180192.5195195180.38
4Koziel PatrykO198794.30177.5187.5192.5187.5176.44
5Domanski JaroslawO199292.20170180182.5182.5173.74
6Zaik BartoszO198696.20165170175175162.93
7Amielan MariuszO199793.70170175177.5175165.20
8Dobaczewski DominikO198799.10175175182.5175160.83
9Jasica SławomirO197791.70160160170170162.52
10Bajera KrzysztofO198894.50150160167.5167.5157.28
11Czupryn KonradO198999.90135142.5150150137.25
12Beczkowski JacekO199191.80122.5127.5132.5127.5121.89
1Friberg NiclasM1197496.50140150150140133.70
1Yazichyan HovhannesM2197196.00210215220220 (226)221.03
1Orłowski MirosławM4194395.60135140142.5142.5252.88
2Golabek JanM4195999.80130135137.5137.5170.03
3Knuth MarianM4195899.70105110112.5110136.03
4Golus WitoldM4196199.6085909595110.90
1Wilczak RyszardM6195598.90140145150145191.89
2Glos WitoldM6195496.80140150155140190.98
3Jóźwik WaldemarM619538080
Category 110 kg
1Biedrzycki RafałT31998101.00125132.5140132.5120.71
1Wodyk FilipJ1997107.90160170180170151.30
2Mielewczyk DawidJ1996104.00132.5137.5137.5137.5123.89
1Niedzwiecki RafalO1985110.00215220222.5220194.70
2Sadowski MarekO1980102.30195202.5207.5207.5188.20
3Celiński KrzysztofO1985100.50190200200200182.60
4Redzynia ArkadiuszO1993105.80195200202.5200179.20
5Liebrecht KrystianO1989103.00170180185180162.72
6Lipka ŁukaszO1992106.20170180180170151.98
7Mitera AndrzejO1987106.20150160170160143.04
8Tatkiewicz MarekO1980102.00155165165155140.74
1Domaradzki TomaszM11976105.50165175182.5182.5164.52
1Borkowski MirosławM31963101.20127.5137.5140140 (143)159.25
1Witkowski JanuszM41960106.50130137.5140140 (143)162.33
2Raczykowski RomanM41961102.10120125127.5127.5147.38
Category 125 kg
1Górski KamilJ1995118.10190200210200173.40
1Herodowicz ArkadiuszO1982120.30230240245245 (250.5)211.68
2Antolak MarcinO1987121.00195205210205176.71
3Wójcik RafałO1987113.10170177.5182.5182.5160.05
1Fernander BennyM21972123.10170177.5182.5182.5156.95
2Engler OlafM21971118.20135140142.5140130.85
Category 140 kg
1Sokolowski MarcinT31997132.00180192.5200192.5163.43
1Makarewicz MarekO1979130.00212.5222.5222.5212.5180.84
2Halczyk KrzysztofO1974133.90170177.5177.5150.34
1Halczyk KrzysztofM11974133.90170177.5177.5152.45
1Redzik Piotr PawełM41957125.10155167.5167.5155183.53
Category +140 kg
1Czapiewski TomaszO1978140.30175190190159.60
2Kantor GrzegorzO1972140.10170172.5175172.5144.90
1Kantor GrzegorzM21972140.10160172.5175172.5156.20

Best lifters

Men
Open
1 Herodowicz Arkadiusz 211.68 245 (250.5) @ 120.30
2 Buczko Jarosław  208.89 212.5 @ 88.00
3 Adamaszek Konrad 206.59 182.5 @ 74.00
4 Yazichyan Hovhannes 205.04 220 @ 96.00
5 Niedzwiecki Rafal 194.70 220 @ 110.00
6 Kanclerz Robert 193.80 200 @ 90.10
7 Sadowski Marek 188.20 207.5 @ 102.30
8 Celiński Krzysztof 182.60 200 @ 100.50
9 Boczar Zbigniew 181.30 175 @ 81.70
10 Makarewicz Marek 180.84 212.5 @ 130.00
Masters
1 Orłowski Mirosław 252.88 142.5 @ 95.60
2 Yazichyan Hovhannes 221.03 220 (226) @ 96.00
3 Kaliński Antoni 202.83 107.5 @ 66.50
4 Eriksson Mats 199.40 160 @ 88.50
5 Wysocki Zygmunt 194.24 157.5 @ 81.50
6 Wilczak Ryszard 191.89 145 @ 98.90
7 Glos Witold 190.98 140 @ 96.80
8 Malek Jozef 189.56 102.5 @ 72.20
9 Urbaniak Mirosław 186.06 140 (143) @ 81.00
10 Redzik Piotr Paweł 183.53 155 @ 125.10
Teen/Sub-juniors
1 Sokolowski Marcin 163.43 192.5 @ 132.00
2 Gawrysiak Paweł 156.26 165 (167.5) @ 93.20
3 Gnatowski Daniel 154.70 130 (132.5) @ 70.20
4 Strambowski Grzegorz 151.65 150 @ 84.50
5 Nitkiewicz Maciej 137.69 122.5 @ 74.40
6 Jakoniuk Kamil 124.49 107.5 @ 72.30
7 Skura Przemysław 123.70 100 @ 67.50
8 Biedrzycki Rafał 120.71 132.5 @ 101.00
9 Strzalek Patryk 114.57 95 @ 69.20
10 Stachelek Dawid 114.49 102.5 @ 75.00
Juniors
1 Piotrak Krystian 199.46 202.5 (205) @ 87.80
2 Borowy Radoslaw 186.53 192.5 @ 90.00
3 Hajduk Patryk 174.30 175 @ 86.30
4 Górski Kamil 173.40 200 @ 118.10
5 Amielan Mariusz 165.20 175 @ 93.70
6 Kaczmarek Mateusz 153.98 122.5 @ 66.60
7 Wodyk Filip 151.30 170 @ 107.90
8 Kaczmarek Patryk 149.58 155 @ 90.50
9 Olewicz Kamil 129.58 110 @ 71.10
10 Mielewczyk Dawid 123.89 137.5 @ 104.00
Women
Open
1 Kaczorowska Honorata 203.76 120 @ 64.10
2 Bończak Adriana 161.31 95 @ 64.00
3 Chachuła Marta 159.80 97.5 @ 67.50
4 Kruczek Katarzyna 133.73 75 (77.5) @ 60.00
5 Kozioł Sylvia 125.89 85 @ 81.80
6 Grądzka Anita 120.73 55 @ 41.60
Masters
1 Anasiewicz Popowicz Jolanta 173.07 80 @ 55.10
2 Bończak Adriana 168.41 95 @ 64.00
3 Razzovki-Korkis Bettina 152.63 67.5 (70) @ 56.00
4 Janzer Marzena 138.58 85 @ 71.60
5 Puzio Krystyna 92.70 55 @ 89.90
Teen/Sub-juniors
1 Patelczyk Kasandra 105.26 47.5 @ 49.60
2 Luty Carmena 99.13 62.5 @ 71.60
3 Zbrehová Soňa 98.34 60 @ 67.40
4 Szmitowska Agnieszka 94.93 57.5 @ 66.70
5 Matysiak Olga 80.40 35 @ 48.20
Juniors
1 Szczytyńska Weronika 113.93 75 (77) @ 77.50
2 Zapała Renata 94.44 60 @ 72.40
3 Gawron Joanna 93.00 50 @ 57.20