Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Kubok Sugdei

Federation
NPA-Crimea (NPA-CRI)
From queues
Кубок Сугдеи
Location
Sudak
Date
29 may 2021
Division
raw
Number of participants
52
ID
66099
Views
2375
Added by
Gorbunov 2 jun 2021
Editor
Gorbunov 2 jun 2021
Women
Name Age YOB Location Weight D1 D2 D3 D Points Trainer
Category 60 kg
1
Tyurina Nadezhda O 1989 Sevastopol Триумф, 58.00 110.0
120.0
125.0
120.0
106.21 Барсков Антон
1
Gapon Svetlana M1 1979 Sevastopol СК Юг, 59.20 110.0
117.5
120.0
117.5
103.16 Божнёв Сергей
1
Altunina Marina M2 1973 Sudak Djamteam , 58.40 50.0
60.0
65.0
65.0
63.89 Исматиллаев Джамшид
Men
Name Age YOB Location Weight D1 D2 D3 D Points Trainer
Category 75 kg
1
Bastrygin Ivan J 1998 Sevastopol СК Юг, 70.20 175.0
182.5
190.0
182.5
128.00 Божнёв Сергей
Category 90 kg
1
Galagan Daniil T3 2002 Sevastopol СК Юг, 89.00 235.0
245.0
250.0
245.0
153.05 Стрелков Алексей
2
Tkachenko David T3 2001 Sevastopol 85.10 180.0
190.0
200.0
200.0
126.13 Буйницкий С.В.
1
Onufriev Sergey O 1994 Belogorsk 87.80 270.0
280.0
290.0
290.0
172.35
Category 100 kg
1
Seidov Niyaz J 2001 Sevastopol СК Юг, 96.70 140.0
155.0
165.0
165.0
95.64 Божнёв Сергей
1
Bilyalov Alim O 1988 Sevastopol СК Юг, 97.60 210.0
220.0
230.0
230.0
128.85 Божнёв Сергей
2
Murzin Evgeniy O 1989 Kerch Планета proSport, 99.40 205.0
205.0
215.0
215.0
119.44 Луценко Николай
3
Kurmachev Igor O 1994 Simferopol 98.20 210.0
210.0
217.5
210.0
117.31 Юнин А.
1
Nagibin Sergey M3 1969 Simferopol Баргест, 90.70 150.0
160.0
150.0
105.23 Банасинский Сергей
Category 110 kg
1
Pirogov Sergey O 1972 Sevastopol Триумф, 100.90 230.0
240.0
245.0
240.0
132.47 Барсков Антон
Category 125 kg
1
Azhbiev Timur O 1993 Sevastopol СК Юг, 111.40 190.0
200.0
210.0
210.0
112.33 Божнёв Сергей
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Open
1
Tyurina Nadezhda 120.0 58.00 106.21
Masters 1
1
Gapon Svetlana 117.5 59.20 103.16
Masters 2
1
Altunina Marina 65.0 58.40 63.89
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen 3
1
Galagan Daniil 245.0 89.00 153.05
2
Tkachenko David 200.0 85.10 126.13
Junior
1
Bastrygin Ivan 182.5 70.20 128.00
2
Seidov Niyaz 165.0 96.70 95.64
Open
1
Onufriev Sergey 290.0 87.80 172.35
2
Pirogov Sergey 240.0 100.90 132.47
3
Bilyalov Alim 230.0 97.60 128.85
4
Murzin Evgeniy 215.0 99.40 119.44
5
Kurmachev Igor 210.0 98.20 117.31
6
Azhbiev Timur 210.0 111.40 112.33
Masters 4
1
Nagibin Sergey 150.0 90.70 105.23