Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Open Championship of the Southern Federal District

Federation
World Raw Powerlifting Federation (WRPF)
From queues
Открытый Чемпионат Южного Федерального округа
Location
Simferopol
Date
12 mar 2023
Division
raw
Number of participants
42
ID
67011
Views
1152
Added by
KatyaSheveleva 17 mar 2023
Editor
KatyaSheveleva 17 mar 2023
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 56 kg
1
Razumova Natalya O 1976 Simferopol 55.20 75.0
80.0
82.5
80.0
95.20 Павленко Денис
Category 60 kg
1
Kholkun Nadezhda O 1986 Simferopol 57.60 72.5
75.0
77.5
75.0
86.32 Григорян Эдуард
2
Ablyakimova Elzara O 1988 Simferopol 57.80 60.0
65.0
65.0
60.0
68.87
Category 67.5 kg
1
Chernova Oksana O 1986 Simferopol 64.60 52.5
52.5
55.0
52.5
55.33
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 67.5 kg
1
Loboda Dmitriy O 1986 Simferopol 66.60 100.0
107.5
110.0
110.0
85.73
Category 75 kg
1
Dyakov Ivan T1 2007 Feodosiya 71.30 90.0
95.0
100.0
100.0
73.90 Гончаров Антон
2
Khokhlov Egor T1 2006 Simferopol 69.20 70.0
70.0
70.0
70.0
52.93 Ротнов Игорь
1
Chalpanov Ivan J 2002 Yayva 73.50 127.5
135.0
140.0
135.0
97.58
1
Shketin Artem O 1991 Sevastopol 74.50 155.0
160.0
165.0
165.0
118.12
Category 82.5 kg
1
Golovanov Nikita T1 2007 Simferopol 80.50 90.0
92.5
95.0
95.0
64.60 Литовчук Эдгар
1
Moskalets Pavel M1 1973 Simferopol 79.50 127.5
132.5
137.5
132.5
102.80
Category 90 kg
1
Agafonov Anton O 1980 Simferopol 88.40 120.0
127.5
132.5
127.5
82.16 Григорян Эдуард
1
Agafonov Anton M1 1980 Simferopol 88.40 120.0
127.5
132.5
127.5
83.31 Григорян Эдуард
2
Avakyan Arsen M1 1979 Simferopol 88.40 120.0
132.5
132.5
120.0
79.49 Поддубный Даниил
Category 100 kg
1
Chzhan Daniil T2 2003 Simferopol 96.80 127.5
135.0
135.0
127.5
78.65 Павленко Денис
1
Shatalin Igor O 1980 Feodosiya 99.00 170.0
175.0
177.5
175.0
106.94 Пряхин Станислав
1
Sankov Leonid M2 1970 Simferopol 94.20 145.0
155.0
160.0
160.0
118.59 Поддубный Даниил
Category 110 kg
1
Belash Dmitriy O 1990 Yalta 102.30 170.0
175.0
180.0
180.0
108.58
1
Semenchenko Nikolay M3 1960 Salavat 107.80 140.0
150.0
150.0
140.0
119.41
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Razumova Natalya 80.0 55.20 95.20
2
Kholkun Nadezhda 75.0 57.60 86.32
3
Ablyakimova Elzara 60.0 57.80 68.87
4
Chernova Oksana 52.5 64.60 55.33
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen 1
1
Dyakov Ivan 100.0 71.30 73.90
2
Golovanov Nikita 95.0 80.50 64.60
3
Khokhlov Egor 70.0 69.20 52.93
Teen 2
1
Chzhan Daniil 127.5 96.80 78.65
Junior
1
Chalpanov Ivan 135.0 73.50 97.58
Open
1
Shketin Artem 165.0 74.50 118.12
2
Belash Dmitriy 180.0 102.30 108.58
3
Shatalin Igor 175.0 99.00 106.94
4
Loboda Dmitriy 110.0 66.60 85.73
5
Agafonov Anton 127.5 88.40 82.16
Masters 1
1
Moskalets Pavel 132.5 79.50 102.80
2
Agafonov Anton 127.5 88.40 83.31
3
Avakyan Arsen 120.0 88.40 79.49
Masters 2
1
Sankov Leonid 160.0 94.20 118.59
Masters 4
1
Semenchenko Nikolay 140.0 107.80 119.41