Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

St. Petersburg Cup "Northern Palmyra" 2023

Federation
WPC-AWPC (WPC-AWPC)
From queues
Кубок Санкт-Петербурга " Северная Пальмира" 2023
Location
Saint Petersburg
Date
21 feb
Division
raw
Number of participants
60
ID
66967
Views
685
Added by
IrinaRode 24 jan
Editor
IrinaRode 24 jan
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 52 kg
1
Safronova Tatyana O 1998 Novgorod VN TEAM, 51.00 45.0
50.0
57.5
50.0
56.24 Пискарев Р.
Category 56 kg
-
Vasilyeva Olga M1 1982 Saint Petersburg 55.50 50.0
50.0
50.0
0.00 Самостоятельно
Category 67.5 kg
1
Andreeva Yuliya O 1990 Novgorod VN TEAM, 64.70 55.0
60.0
62.5
60.0
55.80 Пискарев Р.
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 67.5 kg
1
Bystrov Mikhail T3 2003 Saint Petersburg 62.30 75.0
80.0
85.0
85.0
68.31 Самостоятельно
Category 75 kg
1
Labanov Sergey O 1956 Estoniya 73.70 95.0
100.0
102.5
100.0
69.76 Самостоятельно
1
Matveev Valeriy M5 1960 Estonia 74.10 95.0
102.5
105.0
105.0
101.61 Самостоятельно
1
Lobanov Sergey M6 1956 Estonia 73.70 95.0
100.0
102.5
100.0
105.40 Самостоятельно
Category 90 kg
1
Zibarev Igor O 1985 Novgorod VN TEAM, 88.80 132.5
135.0
137.5
135.0
83.22 Демидов К.В.
1
Nikulin Dmitriy M1 1980 Saint Petersburg 88.50 110.0
115.0
115.0
115.0
72.46 Самостоятельно
1
Panshin Kostantin M5 1960 Saint Petersburg РООСФиС, 86.60 147.5
152.5
157.5
157.5
137.23 Самостоятельно
Category 100 kg
1
Shevchenko Ruslan O 1995 Morozova Всеволожская СШОР, 96.10 177.5
185.0
190.0
190.0
112.41 Заломаев С.С.
1
Balenkov Aleksey M2 1974 Morozova 95.20 135.0
140.0
145.0
145.0
94.53 Cаитов А.С.
2
Syropyatov Aleksandr M2 1973 Morozova 90.20 130.0
135.0
140.0
135.0
91.83 Cаитов А.С.
Category 110 kg
1
Teterin Valentin O 1997 Vyborg 106.10 165.0
172.5
180.0
172.5
98.09 Солнцев
2
Piskarev Roman O 1995 Novgorod VN TEAM, 108.70 147.5
157.5
167.5
157.5
88.89 Васильев Виктор
3
Pukhlyakov Anton O 1975 Saint Petersburg Арена, 106.80 127.5
135.0
140.0
140.0
79.44 Кульпин Н.С.
4
Shevchuk Oleg O 1987 Staraya Russa 104.70 130.0
130.0
130.0
130.0
74.26 Самостоятельно
1
Saitov Aleksey M2 1973 Morozova 101.60 165.0
167.5
172.5
167.5
107.68 Самостоятельно
Category 125 kg
1
Demidov Kirill O 1988 Novgorod VN TEAM, 123.80 195.0
202.5
207.5
207.5
211.0
113.47 Самостоятельно
2
Kabanov Igor O 1982 Leningradskaya oblast RPS NUTRITION, 111.10 177.5
182.5
182.5
182.5
102.37 Самостоятельно
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Safronova Tatyana 50.0 51.00 56.24
2
Andreeva Yuliya 60.0 64.70 55.80
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen 3
1
Bystrov Mikhail 85.0 62.30 68.31
Open
1
Demidov Kirill 207.5
211.0
123.80 113.47
2
Shevchenko Ruslan 190.0 96.10 112.41
3
Kabanov Igor 182.5 111.10 102.37
4
Teterin Valentin 172.5 106.10 98.09
5
Piskarev Roman 157.5 108.70 88.89
6
Zibarev Igor 135.0 88.80 83.22
7
Pukhlyakov Anton 140.0 106.80 79.44
8
Shevchuk Oleg 130.0 104.70 74.26
9
Labanov Sergey 100.0 73.70 69.76
Masters 1
1
Nikulin Dmitriy 115.0 88.50 72.46
Masters 2
1
Saitov Aleksey 167.5 101.60 107.68
2
Balenkov Aleksey 145.0 95.20 94.53
3
Syropyatov Aleksandr 135.0 90.20 91.83
Masters 5
1
Panshin Kostantin 157.5 86.60 137.23
2
Matveev Valeriy 105.0 74.10 101.61
Masters 6
1
Lobanov Sergey 100.0 73.70 105.40