Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

St. Petersburg Cup "Northern Palmyra" 2023

Federation
WPC-AWPC (WPC-AWPC)
From queues
Кубок Санкт-Петербурга " Северная Пальмира" 2023
Location
Saint Petersburg
Date
21 feb
Division
raw
Number of participants
60
ID
66967
Views
519
Added by
IrinaRode 24 jan
Editor
IrinaRode 24 jan
Women
Name Age YOB Location Weight S1 S2 S3 S B1 B2 B3 B D1 D2 D3 D Total Points Trainer
Category 44 kg
-
Vasilyeva Olesya T3 2004 Saint Petersburg СК Планета, 38.90 65.0
65.0
65.0
65.0
0.00 Синькевич В.М.
Category 52 kg
1
Zhuk Yuliya O 1986 Saint Petersburg Арена, 51.90 110.0
115.0
118.0
115.0
115.0
50.0
55.0
57.5
55.0
55.0
135.0
143.0
147.5
143.0
143.0
313.0
346.66 Таранухин Г.Ю.
2
Nemirovskaya Tatyana O 1999 Saint Petersburg Арена, 49.70 70.0
77.5
82.5
82.5
82.5
35.0
40.0
42.5
40.0
40.0
92.5
100.0
107.5
107.5
107.5
230.0
263.97 Кульпин Н.С.
Category 60 kg
1
Ustinova Viktoriya O 1990 Saint Petersburg Арена, 59.00 92.5
97.5
102.5
97.5
97.5
55.0
57.5
60.0
57.5
57.5
120.0
125.0
130.0
130.0
130.0
285.0
285.29 Кульпин Н.С.
Category 67.5 kg
1
Bondarchuk Elena O 1980 Pushkin Арена, 67.50 155.0
165.0
172.5
172.5
172.5
115.0
120.0
125.0
125.0
125.0
185.0
197.5
210.0
197.5
197.5
495.0
445.48 Таранухин Г.Ю.
Category 90 kg
1
Artemyeva Anna T3 2003 - СК Планета, 89.00 100.0
135.0
145.0
145.0
145.0
65.0
75.0
80.0
75.0
75.0
120.0
130.0
140.0
140.0
140.0
360.0
270.74 Синькевич В.М.
1
Karpenko Elina O 1982 Saint Petersburg Арена, 83.60 122.5
130.0
137.5
137.5
137.5
65.0
70.0
72.5
72.5
72.5
130.0
130.0
142.5
142.5
142.5
352.5
275.02 Таранухин Г.Ю.
Men
Name Age YOB Location Weight S1 S2 S3 S B1 B2 B3 B D1 D2 D3 D Total Points Trainer
Category 82.5 kg
1
Koltakov Ivan O 1990 Saint Petersburg Арена, 81.60 135.0
142.5
150.0
150.0
150.0
100.0
107.5
115.0
115.0
115.0
170.0
182.5
190.0
182.5
182.5
447.5
290.54 Кульпин Н.С.
Category 100 kg
1
Potapov Mikhail O 1983 Saint Petersburg СК Планета, 98.00 120.0
130.0
137.5
137.5
137.5
65.0
75.0
85.0
85.0
85.0
130.0
140.0
147.5
147.5
147.5
370.0
216.95 Синькевич В.М.
Category 110 kg
1
Shudrik Vyacheslav O 1971 Donetsk 105.00 210.0
220.0
225.0
225.0
225.0
160.0
170.0
175.0
175.0
175.0
240.0
260.0
265.0
265.0
265.0
665.0
379.48 Самостоятельно
1
Shudrik Vyacheslav M3 1971 Donetsk 105.00 210.0
220.0
225.0
225.0
225.0
160.0
170.0
175.0
175.0
175.0
240.0
260.0
265.0
265.0
265.0
665.0
435.27 Самостоятельно
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Teen 3
1
Artemyeva Anna 360.0 89.00 270.74
Open
1
Bondarchuk Elena 495.0 67.50 445.48
2
Zhuk Yuliya 313.0 51.90 346.66
3
Ustinova Viktoriya 285.0 59.00 285.29
4
Karpenko Elina 352.5 83.60 275.02
5
Nemirovskaya Tatyana 230.0 49.70 263.97
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Open
1
Shudrik Vyacheslav 665.0 105.00 379.48
2
Koltakov Ivan 447.5 81.60 290.54
3
Potapov Mikhail 370.0 98.00 216.95
Masters 4
1
Shudrik Vyacheslav 665.0 105.00 435.27