Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Mezhdunarodnyy turnir "Sila Tavrov IV"

Federation
NPA-Crimea (NPA-CRI)
From queues
Международный турнир "Сила Тавров IV"
Location
Simferopol
Date
9 - 10 apr 2022
Division
raw
Number of participants
93
ID
66528
Views
1294
Added by
Gorbunov 12 apr 2022
Editor
Pete Kravtsov 12 apr 2022
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Emina Valeriya T1 2007 Simferopol Баргест, 42.90 42.5
45.0
47.5
45.0
62.56 Сташевская Марина, Горбунов Вячеслав
Category 52 kg
1
Dzhangozyan Nataliya O 1982 Sevastopol Олимп, 50.30 45.0
45.0
47.5
47.5
47.27 Тарасова Виктория
Category 56 kg
1
Petrichenko Olga O 1985 Simferopol Баргест, 55.80 75.0
80.0
80.0
75.0
68.55 Горбунов Вячеслав
2
Tarasova Viktoriya O 1987 Sevastopol Триумф, 55.20 72.5
75.0
75.0
72.5
66.86 Тарасова Виктория
-
Razumova Natalya O 1976 Simferopol Мастера Крыма, 55.00 80.0
80.0
80.0
Павленко Денис
-
Razumova Natalya M2 1976 Simferopol Мастера Крыма, 55.00 80.0
80.0
80.0
Павленко Денис
Category 60 kg
1
Kholkun Nadezhda O 1986 Simferopol Титаны, 58.00 70.0
75.0
77.5
75.0
66.38 Григорян Эдуард
Category 67.5 kg
1
Kosenko Mariya O 1987 Simferopol Баргест, 66.10 80.0
85.0
87.5
87.5
69.37 Горбунов Вячеслав
Category 75 kg
1
Andrusyak Natalya O 1996 Evpatoriya Баргест, 73.30 87.5
90.0
92.5
90.0
66.02 Горбунов Вячеслав
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Emin Aleksandr T0 2009 Simferopol Баргест, 42.10 47.5
50.0
52.5
52.5
79.55 Горбунов Вячеслав, Сташевская Марина
Category 52 kg
1
Chelyadin Aleksey T0 2008 Bakhchisarai Soldat Gym, 50.10 57.5
60.0
62.5
60.0
73.37 Солдатов Олег
1
Gatunok Aleksey T2 2004 Sevastopol Триумф, 50.00 70.0
75.0
77.5
77.5
83.42 Чернов Валерий, Чернова Анна
Category 56 kg
1
Tyutikov Miron T2 2005 Simferopol NEO, 54.30 45.0
50.0
57.5
50.0
51.15 Ротнов Игорь
Category 60 kg
1
Savintsev Andrey O 1994 Alushta Romanchev Team, 59.10 90.0
95.0
100.0
95.0
78.44 Романчев Денис
Category 67.5 kg
1
Khokhlov Egor T1 2006 Simferopol NEO, 67.20 55.0
60.0
65.0
55.0
47.29 Ротнов Игорь
Category 75 kg
1
Pleskun Vladislav T0 2009 Sudak Djamteam , 74.90 40.0
42.5
45.0
42.5
34.77 Исматиллаев Джамшид
1
Selivanov Roman T1 2007 Simferopol Мастера Крыма, 72.20 77.5
85.0
85.0
77.5
65.31 Литовчук Эдгар
1
Shiryaev Pavel T3 2002 Simferopol Твой Конкурент, 72.60 95.0
100.0
100.0
100.0
70.93 Белянский Евгений
Category 82.5 kg
1
Kireenko Ivan T0 2010 Bakhchisarai Soldat Gym, 77.80 50.0
52.5
55.0
52.5
41.72 Солдатов Олег
1
Chzhan Daniil T3 2003 Simferopol Мастера Крыма, 82.50 110.0
117.5
122.5
117.5
77.13 Павленко Денис
1
Rytikov Andrey O 1992 Yalta Подвал, 82.00 150.0
160.0
170.0
160.0
99.51 Сухов Сергей
1
Popov Dmitriy M2 1974 Sevastopol Гибкий путь, 81.80 110.0
110.0
110.0
110.0
74.83 Вартанян
Category 90 kg
1
Belik Vadim O 1978 Simferopol Баргест, 89.30 177.5
182.5
185.0
185.0
108.80 Письменный Сергей
2
Tokarev Anatoliy O 1991 Saki Power Inside, 88.90 155.0
160.0
162.5
160.0
94.36
1
Agafonov Anton M1 1980 Simferopol Титаны, 89.40 115.0
125.0
130.0
125.0
73.69 Григорян Эдуард
Category 100 kg
1
Evdokimov Mikhail O 1992 Dzhankoi Боевая Русь, 99.90 155.0
162.5
165.0
165.0
91.46 Ильин Максим
1
Zabrodin Denis M1 1981 Simferopol Титаны, 98.80 100.0
110.0
112.5
112.5
62.67 Григорян Эдуард
Category 110 kg
1
Stepanyuk Aleksey O 1982 Krasnodar Зона Силы, 107.60 180.0
190.0
200.0
200.0
107.93
2
Murzin Evgeniy O 1989 Kerch Планета proSport, 109.20 170.0
177.5
181.0
177.5
95.40 Луценко Николай
3
Matyushenko Yuriy O 1969 Sevastopol Profit, 109.70 162.5
170.0
173.0
173.0
92.87 Багач Сергей
1
Matyushenko Yuriy M3 1969 Sevastopol Profit, 109.70 162.5
170.0
173.0
173.0
118.97 Багач Сергей
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Teen 1
1
Emina Valeriya 45.0 42.90 62.56
Open
1
Kosenko Mariya 87.5 66.10 69.37
2
Petrichenko Olga 75.0 55.80 68.55
3
Tarasova Viktoriya 72.5 55.20 66.86
4
Kholkun Nadezhda 75.0 58.00 66.38
5
Andrusyak Natalya 90.0 73.30 66.02
6
Dzhangozyan Nataliya 47.5 50.30 47.27
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Subteen
1
Emin Aleksandr 52.5 42.10 79.55
2
Chelyadin Aleksey 60.0 50.10 73.37
3
Kireenko Ivan 52.5 77.80 41.72
4
Pleskun Vladislav 42.5 74.90 34.77
Teen 1
1
Selivanov Roman 77.5 72.20 65.31
2
Khokhlov Egor 55.0 67.20 47.29
Teen 2
1
Gatunok Aleksey 77.5 50.00 83.42
2
Tyutikov Miron 50.0 54.30 51.15
Teen 3
1
Chzhan Daniil 117.5 82.50 77.13
2
Shiryaev Pavel 100.0 72.60 70.93
Open
1
Belik Vadim 185.0 89.30 108.80
2
Stepanyuk Aleksey 200.0 107.60 107.93
3
Rytikov Andrey 160.0 82.00 99.51
4
Murzin Evgeniy 177.5 109.20 95.40
5
Tokarev Anatoliy 160.0 88.90 94.36
6
Matyushenko Yuriy 173.0 109.70 92.87
7
Evdokimov Mikhail 165.0 99.90 91.46
8
Savintsev Andrey 95.0 59.10 78.44
Masters 1
1
Agafonov Anton 125.0 89.40 73.69
2
Zabrodin Denis 112.5 98.80 62.67
Masters 2
1
Popov Dmitriy 110.0 81.80 74.83
Masters 4
1
Matyushenko Yuriy 173.0 109.70 118.97