Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Kubok Evropy "Russkaya vesna VI"

Federation
National Powerlifting Association (NPA)
From queues
Кубок Европы "Русская весна VI"
Location
Yekaterinbourg
Date
16 - 17 apr
Division
raw
Number of participants
389
ID
66720
Views
218
Added by
Gorbunov 22 sep
Editor
Gorbunov 22 sep
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Sigaeva Anastasiya T0 2009 Verkhnyaya Pyshma Верхняя Пышма, 33.18 20.0
25.0
27.5
27.5
40.38 Пляскин Владимир
2
Galyamova Diana T0 2014 Verkhnyaya Pyshma Верхняя Пышма, 28.74 10.0
12.5
15.0
12.5
18.35 Пляскин Владимир
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Lanskikh Andrey T0 2013 Verkhnyaya Pyshma Верхняя Пышма, 28.56 20.0
22.5
25.0
25.0
60.16 Пляскин Владимир
2
Golotin Lev T0 2014 Verkhnyaya Pyshma Верхняя Пышма, 22.50 10.0
12.5
12.5
12.5
38.13 Пляскин Владимир
Category 67.5 kg
1
Ismoilov Furkat O 1994 Serov Алмаз-спорт, Серов, 67.10 132.5
137.5
140.0
137.5
100.34 Самостоятельно
Category 82.5 kg
1
Mutin Dmitriy O 1986 Sverdlovskaya oblast Своя культура, Серов, 81.35 135.0
145.0
152.5
152.5
95.37 Самостоятельно
2
Scheglov Aleksandr O 1994 Serov Алмаз-спорт, Серов, 80.25 140.0
145.0
150.0
145.0
91.57 Самостоятельно
1
Kiselev Vyacheslav M6 1956 Ozersk Челябинская область, 81.70 125.0
130.0
132.5
130.0
155.63 Самостоятельно
Category 90 kg
1
Tokarev Ilya O 1968 Kungur Пермский край, 87.70 147.5
152.5
155.0
155.0
92.18 Третьяков Александр
2
Masyuk Lev O 1988 Serov Алмаз-спорт, Серов, 89.25 135.0
140.0
135.0
79.42 Самостоятельно
1
Kislitsyn Denis M2 1973 Kirov Сила Вятки, Кировская область, 86.65 145.0
150.0
157.5
157.5
105.44 Самостоятельно
1
Tokarev Ilya M3 1968 Kungur Пермский край, 87.70 147.5
152.5
155.0
155.0
118.09 Третьяков Александр
1
Pleshkov Vladimir M8 1944 Zelenogorsk Калининградская область, 83.00 110.0
117.5
117.5
151.16 Самостоятельно
Category 100 kg
1
Khen Andrey O 1988 Karaganda Казахстан, 98.25 150.0
150.0
172.5
150.0
83.77 Бибиков Виталий
2
Russkikh Dmitriy O 1974 Perm Кайман, 94.45 130.0
140.0
145.0
145.0
82.59 Самостоятельно
1
Russkikh Dmitriy M2 1974 Perm Кайман, Пермский край, 94.45 130.0
140.0
145.0
145.0
90.19 Самостоятельно
Category 125 kg
1
Gorinskiy Miron T3 2003 Serov Серов, 122.15 110.0
115.0
120.0
120.0
66.75 Мутин Дмитрий
1
Farlenkov Kirill J 2000 Yekaterinbourg Джим Холл, 115.15 155.0
162.5
170.0
170.0
92.12 Перминов Андрей
1
Vasilyev Viktor M6 1954 Kaliningrad Калининградская область, 3 ветерана, 112.45 135.0
140.0
135.0
146.28 Самостоятельно
Category 140 kg
1
Abramov Dmitriy O 1987 Chelyabinsk Челябинская область, 138.25 180.0
185.5
190.0
190.0
96.01 Самостоятельно
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Sigaeva Anastasiya 27.5 33.18 40.38
2
Galyamova Diana 12.5 28.74 18.35
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Subteen
1
Lanskikh Andrey 25.0 28.56 60.16
2
Golotin Lev 12.5 22.50 38.13
Teen 3
1
Gorinskiy Miron 120.0 122.15 66.75
Junior
1
Farlenkov Kirill 170.0 115.15 92.12
Open
1
Ismoilov Furkat 137.5 67.10 100.34
2
Abramov Dmitriy 190.0 138.25 96.01
3
Mutin Dmitriy 152.5 81.35 95.37
4
Tokarev Ilya 155.0 87.70 92.18
5
Scheglov Aleksandr 145.0 80.25 91.57
6
Khen Andrey 150.0 98.25 83.77
7
Russkikh Dmitriy 145.0 94.45 82.59
8
Masyuk Lev 135.0 89.25 79.42
Masters 2
1
Kislitsyn Denis 157.5 86.65 105.44
2
Russkikh Dmitriy 145.0 94.45 90.19
Masters 4
1
Tokarev Ilya 155.0 87.70 118.09
Masters 6
1
Kiselev Vyacheslav 130.0 81.70 155.63
2
Vasilyev Viktor 135.0 112.45 146.28
Masters 8
1
Pleshkov Vladimir 117.5 83.00 151.16