Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Sugdei Cup 2

Federation
NPA-Crimea (NPA-CRI)
From queues
Международный турнир "Кубок Сугдеи 2"
Location
Gurzuf
Date
18 - 19 jun
Division
raw
Number of participants
92
ID
66627
Views
323
Added by
Gorbunov 22 jun
Editor
Pete Kravtsov 24 jun
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Emina Valeriya T1 2007 Simferopol Баргест, 43.60 45.0
47.5
50.0
47.5
65.20 Горбунов Вячеслав
Category 67.5 kg
1
Lemdyanova Anna J 2000 Sevastopol Ironman, 63.50 50.0
55.0
60.0
55.0
45.56 Стасюк Артём
1
Kosenko Mariya O 1987 Simferopol Баргест, 66.80 82.5
85.0
87.5
87.5
68.75 Горбунов Вячеслав
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 44 kg
1
Emin Aleksandr T0 2009 Simferopol Баргест, 42.80 50.0
52.5
55.0
55.0
81.63 Горбунов Вячеслав
Category 56 kg
1
Seitasanov Osman T1 2007 Simferopol BlackNigaGYM, 55.10 60.0
65.0
70.0
65.0
68.31
1
Mkurtumyan Gor T2 2006 Kerch Планета proSport, 53.50 100.0
106.0
107.5
107.5
111.85 Луценко Николай
Category 67.5 kg
1
Shayakhmetov Aleksey O 1991 Sevastopol 66.30 120.0
127.5
130.0
127.5
94.06
Category 75 kg
1
Vorobyev Andrey O 1996 Saint Petersburg Мастера Крыма, 72.70 132.5
137.5
137.5
132.5
90.26 Павленко Денис
Category 82.5 kg
1
Pleskun Vladislav T0 2009 Sudak Djamteam , 77.60 45.0
45.0
47.5
47.5
37.82 Исматиллаев Джамшид
1
Chzhan Daniil T3 2003 Simferopol Мастера Крыма, 81.50 115.0
120.0
120.0
120.0
79.45 Павленко Денис
1
Rytikov Andrey O 1992 Yalta Подвал, 81.30 155.0
165.0
170.0
170.0
106.37 Сухов Сергей
2
Basarab Igor O 1996 Berdsk BarskovGYM, 82.00 125.0
135.0
140.0
140.0
87.07 Лацков Андрей
Category 90 kg
1
Zubenko Timur J 2000 Sevastopol Ironman, 87.30 135.0
142.5
145.0
145.0
87.35 Стасюк Артём
1
Konyukhov Aleksandr O 1977 Sevastopol S.Sport, 86.70 175.0
180.0
182.5
182.5
109.33 Самостоятельно
2
Zubenko Timur O 2000 Sevastopol Ironman, 87.30 135.0
142.5
145.0
145.0
86.49 Стасюк Артём
1
Golikov Vladimir M5 1962 Sevastopol Триумф, 89.90 95.0
100.0
105.0
105.0
101.17 Барсков Антон
Category 100 kg
1
Galagan Daniil T3 2002 Sevastopol Не Фитнес, 95.60 160.0
170.0
170.0
160.0
94.18 Стасюк Артём
1
Osmanov Maksim M1 1979 Simferopol Баргест, 99.90 127.5
132.5
140.0
140.0
78.30 Ивненко Николай
Category 110 kg
1
Murzin Evgeniy O 1989 Kerch Планета proSport, 110.00 170.0
181.0
185.0
181.0
97.10 Луценко Николай
1
Konovalov Evgeniy M2 1973 Kerch Планета proSport, 109.00 172.5
177.5
182.5
177.5
106.61 Луценко Николай
Category 140 kg
1
Novikov Timofey O 1990 Sevastopol S.Sport, 131.90 110.0
120.0
120.0
120.0
61.52 Конюхов Александр
1
Dovbnya Aleksandr M1 1978 Feodosiya Гриф Про, 127.10 160.0
170.0
180.0
180.0
96.22 Водолажский Александр
1
Dobrozhanov Sergey M2 1976 Kerch Планета proSport, 128.10 175.0
175.0
182.5
175.0
96.77 Луценко Николай
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Teen 1
1
Emina Valeriya 47.5 43.60 65.20
Junior
1
Lemdyanova Anna 55.0 63.50 45.56
Open
1
Kosenko Mariya 87.5 66.80 68.75
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Subteen
1
Emin Aleksandr 55.0 42.80 81.63
2
Pleskun Vladislav 47.5 77.60 37.82
Teen 1
1
Seitasanov Osman 65.0 55.10 68.31
Teen 2
1
Mkurtumyan Gor 107.5 53.50 111.85
Teen 3
1
Galagan Daniil 160.0 95.60 94.18
2
Chzhan Daniil 120.0 81.50 79.45
Junior
1
Zubenko Timur 145.0 87.30 87.35
Open
1
Konyukhov Aleksandr 182.5 86.70 109.33
2
Rytikov Andrey 170.0 81.30 106.37
3
Murzin Evgeniy 181.0 110.00 97.10
4
Shayakhmetov Aleksey 127.5 66.30 94.06
5
Vorobyev Andrey 132.5 72.70 90.26
6
Basarab Igor 140.0 82.00 87.07
7
Zubenko Timur 145.0 87.30 86.49
8
Novikov Timofey 120.0 131.90 61.52
Masters 1
1
Dovbnya Aleksandr 180.0 127.10 96.22
2
Osmanov Maksim 140.0 99.90 78.30
Masters 2
1
Konovalov Evgeniy 177.5 109.00 106.61
2
Dobrozhanov Sergey 175.0 128.10 96.77
Masters 5
1
Golikov Vladimir 105.0 89.90 101.17