Mobile version
m.en.allpowerlifting.com

Sugdei Cup 2

Federation
NPA-Crimea (NPA-CRI)
From queues
Международный турнир "Кубок Сугдеи 2"
Location
Gurzuf
Date
18 - 19 jun 2022
Division
raw
Number of participants
92
ID
66627
Views
1883
Added by
Gorbunov 22 jun 2022
Editor
PeteKravtsov 24 jun 2022
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 56 kg
1
Sorokina Anastasiya MS 1985 Sevastopol Profit, 53.10 47.5
50.0
55.0
50.0
47.61 Багач Сергей
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Trainer
Category 48 kg
1
Esaulov Aleksey T0 2010 Sevastopol Profit, 45.90 27.5
30.0
32.5
32.5
44.21 Багач Сергей
Category 67.5 kg
1
Gorbunov Anatoliy M9 1941 Simferopol Баргест, 62.80 60.0
65.0
67.5
67.5
52.41 Горбунов Вячеслав
1
Krivoruchko Aleksandr MS 1984 Sevastopol Profit, 66.00 90.0
92.5
95.0
92.5
68.52 Багач Сергей
Category 75 kg
1
Pismennyy Sergey M6 1952 Simferopol Баргест, 74.60 100.0
105.0
107.5
107.5
146.90 Горбунов Вячеслав
Category 82.5 kg
1
Afanasyev Ivan T1 2007 Simferopol Баргест, 76.40 90.0
100.0
102.5
100.0
77.29 Нечитайло Сергей
Category 90 kg
1
Kataev Lenur O 1994 Simferopol Баргест, 89.70 217.5
225.0
230.0
230.0
134.90
2
Anikushin Roman O 1986 Bakhchisarai Мастера Крыма, 86.00 205.0
215.0
225.0
215.0
129.48 Павленко Денис
3
Vinogradskiy Artem O 1986 Simferopol Мастера Крыма, 89.80 192.5
200.0
202.5
202.5
118.69 Павленко Денис
1
Vinogradskiy Artem MS 1986 Simferopol Мастера Крыма, 89.80 192.5
200.0
202.5
202.5
118.69 Павленко Денис
Category 100 kg
1
Pavlenko Denis O 1993 Simferopol Мастера Крыма, 97.90 210.0
220.0
232.0
220.0
123.07 Аникушин Роман
2
Astakhov Vladimir O 1979 Belorechensk 97.40 190.0
200.0
210.0
210.0
117.76
1
Astakhov Vladimir M1 1979 Belorechensk 97.40 190.0
200.0
210.0
210.0
118.82
1
Ivankov Sergey M2 1974 Sevastopol Profit, 97.50 127.5
137.5
140.0
140.0
85.69 Багач Сергей
Category 110 kg
1
Kupchishin Yaroslav T2 2005 Simferopol Мастера Крыма, 100.20 75.0
82.0
87.0
82.0
51.29 Павленко Денис
1
Likhach Mikhail O 1989 Simferopol Баргест, 107.10 250.0
260.0
270.0
270.0
145.90 Горбунов Вячеслав
2
Bozhnev Sergey O 1990 Novosibirsk СК Юг, 103.70 180.0
190.0
190.0
103.76 Божнёв Сергей
1
Agafonov Maxym M1 1980 Saki Power Inside, 106.40 170.0
180.0
182.5
180.0
97.75
1
Pedosyuk Sergey M4 1966 Sevastopol Profit, 108.40 120.0
125.0
130.0
130.0
96.61 Багач Сергей
Category 125 kg
1
Chudak Edgar T2 2005 Simferopol Баргест, 123.30 150.0
155.0
157.5
157.5
93.13 Письменный Сергей
1
Vodolazhskiy Aleksandr M1 1979 Simferopol Гриф Про, 122.60 220.0
230.0
237.5
230.0
121.65 Желтенко Евгений
1
Sorokin Andrey M2 1973 Sevastopol Profit, 111.50 125.0
130.0
137.5
137.5
84.12 Багач Сергей
Category 140 kg
1
Mustafin Aleksey M1 1979 Yekaterinbourg Animal GYM, 132.40 210.0
220.0
230.0
230.0
119.90 Желтенко Евгений
1
Ismatillaev Dzhamshid MS 1983 Sudak Djamteam , 130.40 182.5
187.5
192.5
192.5
99.03 Горбунов Вячеслав
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Sorokina Anastasiya 50.0 53.10 47.61
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Subteen
1
Esaulov Aleksey 32.5 45.90 44.21
Teen 1
1
Afanasyev Ivan 100.0 76.40 77.29
Teen 2
1
Chudak Edgar 157.5 123.30 93.13
2
Kupchishin Yaroslav 82.0 100.20 51.29
Open
1
Likhach Mikhail 270.0 107.10 145.90
2
Kataev Lenur 230.0 89.70 134.90
3
Anikushin Roman 215.0 86.00 129.48
4
Pavlenko Denis 220.0 97.90 123.07
5
Vinogradskiy Artem 202.5 89.80 118.69
6
Astakhov Vladimir 210.0 97.40 117.76
7
Bozhnev Sergey 190.0 103.70 103.76
Masters 1
1
Vodolazhskiy Aleksandr 230.0 122.60 121.65
2
Mustafin Aleksey 230.0 132.40 119.90
3
Astakhov Vladimir 210.0 97.40 118.82
4
Agafonov Maxym 180.0 106.40 97.75
Masters 2
1
Ivankov Sergey 140.0 97.50 85.69
2
Sorokin Andrey 137.5 111.50 84.12
Masters 3
1
Pedosyuk Sergey 130.0 108.40 96.61
Masters 6
1
Pismennyy Sergey 107.5 74.60 146.90
Masters 9
1
Gorbunov Anatoliy 67.5 62.80 52.41
Masters Sub
1
Vinogradskiy Artem 202.5 89.80 118.69
2
Ismatillaev Dzhamshid 192.5 130.40 99.03
3
Krivoruchko Aleksandr 92.5 66.00 68.52